| Артикул товару | 2-46-500 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-45-687 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-46-825 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT25228-0 |
| Матеріал | алюміній |
| Комплектація | Без упаковки |
| Розміри | 300х300мм |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-45-686 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-45-530 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-45-685 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-05894 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-46-143 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-46-017 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-46-151 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT25227-0 |
| Матеріал | алюміній |
| Комплектація | Без упаковки |
| Розміри | 180х180мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2060 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Висота | 400мм |
| Довжина | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
110 грн. /шт
129 грн.
-15%
Економія 19 грн.
Варіанти цін
110 грн. /шт
129 грн.
-15%
Економія 19 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | MT-2062 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,000418куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Габарити колодки | 307х40х3мм |
| Габарити плеча | 175х34х12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2064 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000721куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Габарити колодки | 450*40*3мм |
| Габарити плеча | 213*34*7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2065 |
| Вага | 0,274кг |
| Об'єм | 0,000955куб.м |
| Довжина | 500мм |
| Габарити колодки | 505*40*3мм |
| Габарити плеча | 234*34*7мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2063 |
| Вага | 0,210кг |
| Об'єм | 0,000577куб.м |
| Довжина | 350мм |
| Габарити колодки | 355*40*3мм |
| Габарити плеча | 192*34*7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2061 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Габарити колодки | 145х34х12мм |
| Габарити плеча | 255х40х3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2035 |
| Вага | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000635куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2050 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000924куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
Показати ще
