| Артикул товару | MT-2506 |
| Вага | 0,323кг |
| Об'єм | 0,001876куб.м |
| Довжина | 30м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0002 |
| Вага | 0,277кг |
| Об'єм | 0,000385куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0001 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0006 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000388куб.м |
| Колір | червоний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2508 |
| Вага | 0,140кг |
| Об'єм | 0,001107куб.м |
| Довжина | 30м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0005 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Колір | синій |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



