| Артикул товару | MT-3043 |
| Вага | 0,465кг |
| Об'єм | 0,000717куб.м |
| Діапазон вимірювання | 50 - 75мм |
| Комплектація | мікрометр; <br> кейс; <br> калібрувальний елемент; <br> налаштувальний ключ; |
| Інше | затискна тріскачка; <br> блокування штоку; |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-43108 |
Характеристики
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 400 мм з двома капсулами STANLEY FMHT42553-1
| Артикул товару | FMHT42553-1 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3030 |
| Вага | 0,825кг |
| Об'єм | 0,002079куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3063 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Висота в розкладеному вигляді | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442102 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-130 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3066 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,004760куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2060 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Висота | 400мм |
| Довжина | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
110 грн. /шт
129 грн.
-15%
Економія 19 грн.
Варіанти цін
110 грн. /шт
129 грн.
-15%
Економія 19 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | MT-2005 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000015куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Довжина | 500мм |
| Довжина лінійки | 500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3012 |
| Вага | 3,380кг |
| Об'єм | 0,025183куб.м |
| Висота | 0,95-1,65м |
| Різьба | 5/8" |
| Висота в розкладеному вигляді | 1.65м |
| Комплектація | плечовий ремінь для транспортування |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT37233-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE089NG18 |
| Вага | 3.8кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Рівень лазерний лінійний - 1 шт. Лазерна мішень - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу - 1 шт. Чемодан системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Кількість точок | 3шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
30 399 грн./шт
Варіанти цін
30 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-33864 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1120 |
| Вага | 1,070кг |
| Об'єм | 0,002760куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 2000мм |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3042 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Діапазон вимірювання | 25 - 50мм |
| Комплектація | мікрометр; <br> кейс; <br> калібрувальний елемент; <br> налаштуальний ключ; |
| Інше | затискна тріскачка; <br> блокування штоку; |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-42-074 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36098-1 |
| Ширина | 12.7мм |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь лак |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
517 грн./шт
Варіанти цін
517 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3015 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000499куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики












