20 599 грн./шт
Варіанти цін
20 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1112 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,005256куб.м |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Матеріал виготовлення | алюміній, сталь |
| Тип | контактний |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 730мм |
| Довжина леза | 75мм |
| Максимальний діаметр різу | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1113 |
| Вага | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0022 |
| Вага | 0,077кг |
| Об'єм | 0,000692куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Розмір | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20658 |
| Тип | тримерная голівка |
| Сумісність | DCMST561 ⁄ DCM571 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Максимальний діаметр жилки | 2мм |
| Матеріал косильної головки | пластик |
| Діаметр жилки | 2мм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0024 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,001144куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Розмір | 1/2" |
| Комплектація | насадка для поливу 1/2", адаптер для конектора 1/2" з внутрышньою рызьбою 1/2", 3/4", конектор 1/2" для шланга 1/2", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
67 999 грн./шт
Варіанти цін
67 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2276 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал | пластик, метал |
| Об'єм | 0,002775куб.м |
| Тип | напівавтоматична |
| Різьба | м10х1,25 |
| Діаметр волосіні | макс. 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-0032 |
| Вага | 0,207кг |
| Об'єм | 0,000985куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1175 |
| Вага | 90,400кг |
| Об'єм | 0,225036куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | бензин |
| Габаритні розміри | 695х530х560мм |
| Паливо | бензин а-92, а-95 |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 7 годин |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 389куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1.1л |
| Номінальна потужність | 7000вт |
| Максимальна потужність | 7500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
34 999 грн./шт
Варіанти цін
34 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
97 169 грн./шт
Варіанти цін
97 169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-2265 |
| Вага | 15,400кг |
| Об'єм | 0,139440куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | колекторний |
| Споживана потужність | 1800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3200об/хв |
| Висота зрізу | 25, 35, 45, 55, 65, 75мм |
| Ємність травозбірника | 40л |
| Ширина зрізу | 400мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3117 |
| Вага | 0,228кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001503куб.м |
| Тип | ножівка |
| Довжина | 300мм |
| Матеріал леза | інструментальна сталь |
| Загальна довжина | 300мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців на дюйм | 8 |
| Кількість зубців | 8зуб/дюйм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SN-5500 |
| Вага | 75,000кг |
| Об'єм | 0,455680куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Ширина захвату | 560мм |
| Потужність | 5.5/4100к.с./вт |
| Кількість швидкостей | 5 вперед/2 назад |
| Тип приводу | самохідний |
| Дальність викидання | 10-15м |
| Висота захоплення | 510мм |
| Тип запуску | пусковий трос |
| Кут повороту жолоба | 180°с |
| Об'єм двигуна | 163куб.см |
| Діаметр шнека | 298мм |
| Об'єм паливного бака | 3.6л |
| Тип палива | бензин з октановим числом аі-92 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
26 999 грн./шт
Варіанти цін
26 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
84 869 грн./шт
Варіанти цін
84 869 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























