| Артикул товару | FT-1004 |
| Вага | 0,485кг |
| Об'єм | 0,000549куб.м |
| Матеріал рукояток | гумові накладки |
| Довжина | 250мм |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 250мм |
| Максимальний діаметр різу | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1111 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Різьба | внутрішня 3/4" і 1" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
103 319 грн./шт
Варіанти цін
103 319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Дощувач статичний круговий на кілку "Куля", зона поливу до 4 м, матеріали: PP, ABS INTERTOOL GE-0058
| Артикул товару | GE-0058 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал | abs пластик, поліропілен |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Тип | круговий "шар" |
| Особливості | можливість послідовного підключення зрошувача в систему через зовнішню різьбу 3/4" |
| Діаметр поливу | 4м |
| Підключення | (адаптер під конектор) 1/2" |
| Дальність поливу | 4м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2329 |
| Вага | 0,078кг |
| Матеріал | армований нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1008 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Різьба | внутрішня 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0258 |
| Вага | 1,338кг |
| Матеріал рукоятки | дерево — пекан |
| Об'єм | 0,002310куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна кована вуглецева сталь |
| Ширина | 30мм |
| Висота | 180мм |
| Тип | сокира |
| Довжина | 610мм |
| Загальна довжина | 467мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 369 грн./шт
Варіанти цін
1 369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1006 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Розмір | 3/4" |
| Розміри | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3112 |
| Вага | 0,813кг |
| Об'єм | 0,003070куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | ручка для насадки |
| Довжина | 2,4м |
| Загальна довжина | 2,4м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
65 189 грн./шт
Варіанти цін
65 189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
19 999 грн./шт
Варіанти цін
19 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
13 899 грн./шт
Варіанти цін
13 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 199 грн./шт
Варіанти цін
4 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4126 |
| Вага | 14,010кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,045000куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-2011 |
| Вага | 2,200кг |
| Об'єм | 0,010500куб.м |
| Тип | лопата штикова |
| Довжина | 1200мм |
| Особливості | цільнометалева конструкція, антикорозійне покриття штику |
| Ширина лотка | 198мм |
| Довжина лотка | 288мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2352 |
| Вага | 0,512кг |
| Об'єм | 0,001542куб.м |
| Розмір | 255х25,4х1,2мм |
| Сумісність | мотокоси, тримери |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























