1 879 грн./шт
Варіанти цін
1 879 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1113 |
| Вага | 1,020кг |
| Об'єм | 0,003771куб.м |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
| Тип | для стрижки чагарників |
| Довжина | 0,6м |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 0,6м |
| Довжина леза | 230мм |
| Максимальний діаметр різу | 13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0051 |
| Вага | 0,118кг |
| Матеріал | abs-пластик, поліпропілен |
| Об'єм | 0,002220куб.м |
| Тип | пульсуючий |
| Підключення | 1/2" |
| Дальність поливу | 12м |
| Конектор під'єднання | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0625 |
| Вага | 6,500кг |
| Об'єм | 0,029049куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | sds-система натягу ланцюга (безключова), плавний пуск, шина і ланцюг oregon, захист від перевантаження, індикатор живлення |
| Частота мережі | 50гц |
| Споживана потужність | 2400вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Шина | 40см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 14м/сек |
| Кількість ланок | 57 |
| Товщина ланки | 1,3мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 414 грн./шт
Варіанти цін
1 414 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1002 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000324куб.м |
| Різьба | зовнішня 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба зовнішня | 3/4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1275 |
| Вага | 115,000кг |
| Об'єм | 0,278586куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, одноциліндровий, ohv (192fe) |
| Тип | дизель, 230 в |
| Габаритні розміри | 770*550*640мм |
| Паливо | дизельне паливо |
| Витрата палива | 0,3л/квт-г |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 12,5л |
| Об'єм масляного бака | 1,65л |
| Номінальна потужність | 7000вт |
| Максимальна потужність | 7500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 999 грн./шт
Варіанти цін
59 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1001 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Різьба | зовнішня 1/2" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
17 399 грн./шт
Варіанти цін
17 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-2230 |
| Вага | 10,100кг |
| Об'єм | 0,046836куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий, 2-тактний |
| Потужність | 1850вт |
| Комплектація | котушка, фреза 40 зубців, двохплечовий ремінь |
| Тип запуску | ручний витяжний стартер |
| Об'єм двигуна | 52куб.см |
| Об'єм паливного бака | 1,2л |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4043 |
| Вага | 2,960кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,016428куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | от -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1004 |
| Вага | 0,471кг |
| Об'єм | 0,000755куб.м |
| Матеріал рукояток | гумові накладки |
| Довжина | 250мм |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 250мм |
| Максимальний діаметр різу | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1111 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Різьба | внутрішня 3/4" і 1" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
103 319 грн./шт
Варіанти цін
103 319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1130 |
| Вага | 41,400кг |
| Об'єм | 0,126270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | бензин |
| Габаритні розміри | 605х445х450мм |
| Паливо | бензин а-92, а-95 |
| Витрата палива | 0,36л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм двигуна | 208куб.см |
| Об'єм паливного бака | 15л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 2800вт |
| Максимальна потужність | 3000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
13 999 грн./шт
Варіанти цін
13 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1155 |
| Вага | 82,000кг |
| Об'єм | 0,206276куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | бензин |
| Габаритні розміри | 695х530х560мм |
| Паливо | бензин а-92, а-95 |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм двигуна | 389куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1.1л |
| Номінальна потужність | 5000вт |
| Максимальна потужність | 5500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 999 грн./шт
Варіанти цін
25 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Дощувач статичний круговий на кілку "Куля", зона поливу до 4 м, матеріали: PP, ABS INTERTOOL GE-0058
| Артикул товару | GE-0058 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал | abs пластик, поліропілен |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Тип | круговий "шар" |
| Особливості | можливість послідовного підключення зрошувача в систему через зовнішню різьбу 3/4" |
| Діаметр поливу | 4м |
| Підключення | (адаптер під конектор) 1/2" |
| Дальність поливу | 4м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
124 229 грн./шт
Варіанти цін
124 229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























