149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
25 337 грн./шт
Варіанти цін
25 337 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
32 840 грн./шт
Варіанти цін
32 840 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2320 |
| Вага | 0,145кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000579куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1017 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMBA572X1 |
| Вага | 3.1кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1080куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 200км/год |
| Комплект для збору листя | немає |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 699 грн./шт
Варіанти цін
28 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1217 |
| Вага | 0,136кг |
| Об'єм | 0,000620куб.м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20655 |
| Тип | ніж |
| Сумісність | DCM571 |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Кількість зубців | 4шт |
| Зовнішній діаметр | 230мм |
| Посадковий діаметр | 25.4мм |
| Діаметр ножа | 230мм |
Характеристики
663 грн./шт
Варіанти цін
663 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
91 388 грн./шт
Варіанти цін
91 388 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
12 669 грн./шт
Варіанти цін
12 669 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2353 |
| Вага | 0,612кг |
| Об'єм | 0,000838куб.м |
| Розмір | 228х25,4х1,8мм |
| Сумісність | мотокоси, тримери |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4073 |
| Вага | 3,245кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,014157куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1010 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Різьба | внутрішня 1/2" і 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 1/2"; 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4041 |
| Вага | 1,420кг |
| Об'єм | 0,010192куб.м |
| Матеріал виготовлення | армований пвх |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -5..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 879 грн./шт
Варіанти цін
1 879 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























