| Артикул товару | DT-2312 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2311 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2248 |
| Вага | 7,750кг |
| Об'єм | 0,046805куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/420мм |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Тип приводу | металевий вал |
| Плавний пуск | так |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2246 |
| Вага | 6,500кг |
| Об'єм | 0,024816куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/380мм |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Тип приводу | металевий вал |
| Плавний пуск | так |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2320 |
| Вага | 0,145кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000579куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4056 |
| Вага | 5,750кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,021294куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-0031 |
| Вага | 0,222кг |
| Об'єм | 0,000780куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1005 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-9001 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000980куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0298 |
| Вага | 2,600кг |
| Матеріал рукоятки | фиберглас і поліамід |
| Об'єм | 0,006928куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40cr carbon steel |
| Тип | колун |
| Твердость за шкалою Роквелла | 47-55HRC |
| Загальна довжина | 755мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 47-55hrc |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20663 |
| Тип | ланцюг |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 56 |
| Довжина ланцюга | 16" ⁄ 40 см |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 56шт |
| Довжина ланцюга/шини | 40см |
Характеристики
1 489 грн./шт
Варіанти цін
1 489 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2003 |
| Вага | 0,825кг |
| Об'єм | 0,006857куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 230x345 (полотно 285)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 230x345 (полотно 285)мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1208 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Різьба | внутрішня 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
14 299 грн./шт
Варіанти цін
14 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1290 |
| Вага | 147,000кг |
| Об'єм | 0,386384куб.м |
| Напруга | 400/230в |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, одноциліндровий, ohv (192fe) |
| Тип | дизель, 400/230 в |
| Габаритні розміри | 780*630*710мм |
| Паливо | дизельне паливо |
| Витрата палива | 0,3л/квт-г |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 2л |
| Номінальна потужність | 8000/6500вт |
| Максимальна потужність | 9000/7200вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0056 |
| Вага | 0,162кг |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Об'єм | 0,002250куб.м |
| Тип | пульсуючий |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Підключення | 1/2" |
| Дальність поливу | до 12м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























