57 599 грн./шт
Варіанти цін
57 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
34 399 грн./шт
Варіанти цін
34 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2319 |
| Вага | 0,117кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1122 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2262 |
| Вага | 12,100кг |
| Об'єм | 0,098832куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | колекторний |
| Швидкість обертання | 3000об/хв |
| Споживана потужність | 1800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000об/хв |
| Висота зрізу | 25-75мм |
| Ємність травозбірника | 35л |
| Ширина зрізу | 400мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1510 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-2022 |
| Вага | 2,000кг |
| Розмір ківша | 505*340мм |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал рукоятки | пластикова труба |
| Об'єм | 0,019152куб.м |
| Ширина | 505мм |
| Висота | 1300мм |
| Довжина рукоятки | 960мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0002 |
| Вага | 0,252кг |
| Об'єм | 0,003213куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Комплектація | пістолет поливний 1/2", універсальний адаптер з внутрішньою різьбою 1/2" і 3/4", конектор 1/2" для шланга 1/2", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 1/2" |
| Кількість режимів | 8 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9005 |
| Вага | 1,330кг |
| Об'єм | 0,015675куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ручний |
| Довжина рукоятки | 390мм |
| Комплектація | два сопла ( латунь + пластик) |
| Об'єм бачка | 5,0л |
| Інше | насос з нержавіючої сталі |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0001 |
| Вага | 0,186кг |
| Об'єм | 0,002964куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Кількість режимів | 8 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1202 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Різьба | зовнішня 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба зовнішня | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EnerSol_ATS_DK |
| Тип | автоматичне введення резерву (АВР) |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Потужність максимальна | 14кВА |
| Потужність номінальна | 7кВА |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
24 800 грн./шт
Варіанти цін
24 800 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Вага | 17кг |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 464 грн./шт
Варіанти цін
33 464 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2313 |
| Вага | 0,099кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000435куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-1012 |
| Вага | 0,274кг |
| Об'єм | 0,000509куб.м |
| Матеріал рукояток | металеві з гумовими вставками |
| Тип | площинний, професійний секатор |
| Особливості | автоматичний замок |
| Матеріал леза | сталь sk5 |
| Загальна довжина | 210мм |
| Застосування | для гілок діаметром до 18мм |
| Довжина леза | 60мм |
| Максимальний діаметр різу | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2254 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000648куб.м |
| Діаметр волосіні | 1,2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2318 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал | армований нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2321 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0021 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000494куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1426 |
| Вага | 0,325кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Розмір | 1/2" |
| Комплектація | насадка для поливу 1/2", конектор з аквастопом 1/2", конектор 1/2", адаптер 1/2" і 3/4" |
| Розміри | 1/2" |
| Інше | плавне регулювання потоку води |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























