| Артикул товару | GE-4055 |
| Вага | 2,930кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,012288куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4053 |
| Вага | 1,600кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,009900куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0066 |
| Вага | 0,195кг |
| Матеріал | abs пластик та метал |
| Об'єм | 0,010940куб.м |
| Висота | 680мм |
| Тип | круговий |
| Інше | можливість послідовного підключення додаткової лінії через зовнішню різьбу 3/4" |
| Діаметр поливу | 11м |
| Підключення | (адаптер під конектор) 1/2" |
| Дальність поливу | 11м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-2023 |
| Вага | 1,833кг |
| Розмір ківша | 460*340мм |
| Матеріал | пластик, метал |
| Об'єм | 0,014060куб.м |
| Довжина рукоятки | 1080мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
6 299 грн./шт
Варіанти цін
6 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
14 299 грн./шт
Варіанти цін
14 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
11 999 грн./шт
Варіанти цін
11 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2314 |
| Вага | 0,120кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-2005 |
| Вага | 0,808кг |
| Об'єм | 0,001967куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 345*230 (полотно 285)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 345*230 (полотно 285)мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0296 |
| Вага | 1,900кг |
| Матеріал рукоятки | поліамід і фіберглас |
| Об'єм | 0,005704куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40cr carbon steel |
| Тип | сокира |
| Твердость за шкалою Роквелла | 47-55HRC |
| Загальна довжина | 795мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 47-55hrc |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1510 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-2003 |
| Вага | 0,061кг |
| Об'єм | 0,000878куб.м |
| Різьба | внутрішня 1/2" і 3/4" |
| Діаметр шланга | 1/2"; 1/2" |
| Розмір | 1/2"; 1/2" |
| Різьба внутрішня | 1/2"; 3/4" |
| Інше | регулювання кожного каналу |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
34 399 грн./шт
Варіанти цін
34 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Вага | 17кг |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 464 грн./шт
Варіанти цін
33 464 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2319 |
| Вага | 0,117кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2313 |
| Вага | 0,099кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000435куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0297 |
| Вага | 1,900кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас і поліамід |
| Об'єм | 0,005668куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40cr carbon steel |
| Тип | колун |
| Твердость за шкалою Роквелла | 47-55HRC |
| Загальна довжина | 795мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 47-55hrc |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0068 |
| Вага | 0,578кг |
| Матеріал | abs пластик та метал |
| Об'єм | 0,012075куб.м |
| Висота | 680-810мм |
| Тип | пульсуючий |
| Діаметр поливу | 16м |
| Підключення | 1/2" |
| Дальність поливу | 16м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2262 |
| Вага | 12,100кг |
| Об'єм | 0,098832куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | колекторний |
| Швидкість обертання | 3000об/хв |
| Споживана потужність | 1800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000об/хв |
| Висота зрізу | 25-75мм |
| Ємність травозбірника | 35л |
| Ширина зрізу | 400мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1003 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























