| Артикул товару | DT-2325 |
| Вага | 0,099кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2275 |
| Вага | 0,306кг |
| Матеріал | пластик, метал |
| Об'єм | 0,002285куб.м |
| Тип | напівавтоматична |
| Різьба | м10х1,25 |
| Діаметр волосіні | макс. 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
14 144 грн./шт
Варіанти цін
14 144 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4045 |
| Вага | 5,350кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,038416куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0008 |
| Вага | 0,333кг |
| Об'єм | 0,002211куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Кількість режимів | 7 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2000 |
| Вага | 0,808кг |
| Об'єм | 0,002852куб.м |
| Тип | лопата |
| Загальна довжина | 420мм |
| Розмір | 235*290мм |
| Покриття | молоткове |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0256 |
| Вага | 0,812кг |
| Матеріал рукоятки | дерево - пекан |
| Об'єм | 0,001550куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна кована вуглецева сталь |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 150мм |
| Тип | сокира |
| Довжина | 360мм |
| Загальна довжина | 390мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варіанти цін
279 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4002 |
| Вага | 0,854кг |
| Матеріал | eva |
| Об'єм | 0,010605куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Кількість шарів | 1 |
| Конектор під'єднання | 1/2" |
| З'єднувальний розмір для шланга | 1/2" и 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
6 837 грн./шт
Варіанти цін
6 837 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4075 |
| Вага | 5,350кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,019166куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0017 |
| Вага | 0,271кг |
| Об'єм | 0,001689куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Діаметр шланга | 1/2 |
| Кількість режимів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1338 |
| Вага | 45,000кг |
| Об'єм | 0,155184куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 605х482х520мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,35 |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 11л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 3300вт |
| Максимальна потужність | 3800вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
34 999 грн./шт
Варіанти цін
34 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2253 |
| Вага | 2,500кг |
| Об'єм | 0,019200куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 250мм |
| Споживана потужність | 350вт |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 1,2мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0070 |
| Вага | 0,230кг |
| Матеріал | abs-пластик, поліпропілен |
| Об'єм | 0,003065куб.м |
| Тип | круговий |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Підключення | 1/2" |
| Дальність поливу | до 5м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4055 |
| Вага | 2,930кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,012288куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4053 |
| Вага | 1,600кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,009900куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























