| Артикул товару | GE-1219 |
| Вага | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1213 |
| Вага | 0,093кг |
| Об'єм | 0,000368куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0262 |
| Вага | 1,125кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001989куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь 45 |
| Тип | сокира |
| Загальна довжина | 385мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
8 599 грн./шт
Варіанти цін
8 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
3 689 грн./шт
Варіанти цін
3 689 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2350 |
| Вага | 0,564кг |
| Об'єм | 0,001542куб.м |
| Розмір | 255х25,4х1,35мм |
| Сумісність | мотокоси, тримери |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4125 |
| Вага | 8,410кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,028350куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 249 грн./шт
Варіанти цін
1 249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1012 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Різьба | внутрішня 3/4" і 1" |
| Розмір | 3/4" |
| Розміри | 3/4" |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
15 999 грн./шт
Варіанти цін
15 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
459 грн./шт
Варіанти цін
459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1003 |
| Вага | 0,292кг |
| Об'єм | 0,000520куб.м |
| Матеріал рукояток | гумові накладки |
| Довжина | 200мм |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 200мм |
| Максимальний діаметр різу | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2200 |
| Вага | 4,000кг |
| Об'єм | 0,026393куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | sds-система натягу ланцюга (безключова) |
| Частота мережі | 50гц |
| Споживана потужність | 1600вт |
| Крок ланцюга | 3/8дюйм |
| Шина | 40см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 11.2м/сек |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20661 |
| Тип | шина ⁄ ланцюг |
| Призначення | набір аксесуарів до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.3мм |
| Кількість ланок | 62шт |
| Довжина ланцюга/шини | 45см |
Характеристики
3 771 грн./шт
Варіанти цін
3 771 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0043 |
| Вага | 0,366кг |
| Об'єм | 0,008820куб.м |
| Кількість режимів | 9 |
| Штанга | телескопічна 900-1200мм |
| Телескопічна штанга | 900-1200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EHM-1 |
| Вага | 0.06кг |
| Габаритні розміри | 5.3х3.5х2 |
| Комплектація | Лічильник мотогодин |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2325 |
| Вага | 0,099кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























