| Артикул товару | DT-2301 |
| Вага | 0,047кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000290куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | коло |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | FT-2002 |
| Вага | 0,758кг |
| Об'єм | 0,002126куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 400*210 (полотно 300)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 400*210 (полотно 300)мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-3006 |
| Вага | 0,472кг |
| Матеріал | метал |
| Об'єм | 0,001020куб.м |
| Ширина | від 300 до 500мм |
| Регулювання ширини | 300-500мм |
| Кількість прутів | 18 |
| Рекомендована довжина рукоятки | 1300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2247 |
| Вага | 6,000кг |
| Об'єм | 0,024816куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/380мм |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Тип приводу | металевий вал |
| Плавний пуск | так |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 699 грн./шт
Варіанти цін
2 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0016 |
| Вага | 0,213кг |
| Об'єм | 0,001725куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Комплектація | пістолет поливний 1/2", універсальний адаптер з внутрішньою різьбою 1/2" і 3/4", конектор 1/2" для шланга 1/2", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 1/2" |
| Кількість режимів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20668 |
| Тип | шина ⁄ ланцюг |
| Комплектація | Шина - 1 шт. Ланцюг - 1 шт |
| Сумісність | DCMPS567 |
| Призначення | набір аксесуарів до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 33шт |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
Характеристики
1 389 грн./шт
Варіанти цін
1 389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1158 |
| Вага | 84,000кг |
| Об'єм | 0,223440куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | газ/бензин |
| Габаритні розміри | 695х530х560мм |
| Паливо | бензин а-92, а-95/газ |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 10ч |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 389куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1,1л |
| Номінальна потужність | 5000вт |
| Максимальна потужність | 5500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1214 |
| Вага | 0,159кг |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LL-0003 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000402куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 7вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 600 лмл |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | е27 |
| Форм-фактор (модель) | а55 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4071 |
| Вага | 1,600кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,010206куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1013 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-3003 |
| Вага | 2,040кг |
| Об'єм | 0,017072куб.м |
| Тип | котушка на колесах |
| Довжина шлангу | 45 |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1219 |
| Вага | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1213 |
| Вага | 0,093кг |
| Об'єм | 0,000368куб.м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























