| Артикул товару | LL-0102 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 5вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 450 лмлм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | e14 |
| Форм-фактор (модель) | p45 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20651 |
| Тип | косильна жилка |
| Довжина | 67м |
| Сумісність | DCMST561 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Тип косильної жилки | кручена |
| Діаметр жилки | 2мм |
| Довжина жилки | 68.6м |
Характеристики
663 грн./шт
Варіанти цін
663 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
10 699 грн./шт
Варіанти цін
10 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
33 209 грн./шт
Варіанти цін
33 209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 192 грн./шт
Варіанти цін
1 192 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2309 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | зірка |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1205 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
111 999 грн./шт
Варіанти цін
111 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2201 |
| Вага | 7,100кг |
| Об'єм | 0,025369куб.м |
| Напруга | 230в |
| Частота мережі | 50гц |
| Споживана потужність | 2400вт |
| Крок ланцюга | 3/8дюйм |
| Шина | 40см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 13м/сек |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 999 грн./шт
Варіанти цін
2 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2255 |
| Вага | 3,700кг |
| Об'єм | 0,026013куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 300мм |
| Споживана потужність | 450вт |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
675 грн./шт
Варіанти цін
675 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2002 |
| Вага | 0,758кг |
| Об'єм | 0,002126куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 400*210 (полотно 300)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 400*210 (полотно 300)мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-0016 |
| Вага | 0,213кг |
| Об'єм | 0,001725куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Комплектація | пістолет поливний 1/2", універсальний адаптер з внутрішньою різьбою 1/2" і 3/4", конектор 1/2" для шланга 1/2", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 1/2" |
| Кількість режимів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20668 |
| Тип | шина ⁄ ланцюг |
| Комплектація | Шина - 1 шт. Ланцюг - 1 шт |
| Сумісність | DCMPS567 |
| Призначення | набір аксесуарів до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 33шт |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
Характеристики
1 389 грн./шт
Варіанти цін
1 389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























