| Артикул товару | DT-1156 |
| Вага | 84,000кг |
| Об'єм | 0,223825куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | бензин |
| Габаритні розміри | 695х530х560мм |
| Паливо | бензин а-92, а-95 |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 389куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1.1л |
| Номінальна потужність | 5000вт |
| Максимальна потужність | 5500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20664 |
| Тип | ланцюг |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 62 |
| Довжина ланцюга | 18" ⁄ 45 см |
| Товщина приводної ланки | 1.3мм |
| Кількість ланок | 62шт |
| Довжина ланцюга/шини | 45см |
Характеристики
1 637 грн./шт
Варіанти цін
1 637 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2307 |
| Вага | 0,045кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000446куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | зірка |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-1201 |
| Вага | 21,040кг |
| Об'єм | 0,164834куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Ширина захвату | 420мм |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 1800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850об/хв |
| Висота зрізу | 25, 35, 45, 55, 75мм |
| Ємність травозбірника | 50л |
| Ширина зрізу | 420мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 299 грн./шт
Варіанти цін
8 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1320 |
| Вага | 23,000кг |
| Об'єм | 0,085995куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 490х280х455мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | 4ч |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 4л |
| Об'єм масляного бака | 0,4л |
| Номінальна потужність | 1800вт |
| Максимальна потужність | 2000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
21 999 грн./шт
Варіанти цін
21 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2322 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000351куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2243 |
| Вага | 1,470кг |
| Об'єм | 0,009360куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 12000об/хв |
| Комплектація | тример; <br> шпуля з волосінню; <br> захисний кожух; |
| Діаметр робочої поверхні | 220мм |
| Споживана потужність | 250вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 1.0мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LL-0102 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 5вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 450 лмлм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | e14 |
| Форм-фактор (модель) | p45 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3116 |
| Вага | 2,417кг |
| Об'єм | 0,007258куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
| Тип | ручний, телескопічний |
| Довжина | до 3,75м |
| Загальна довжина | до 3,75м |
| Максимальна довжина | 3,95м |
| Довжина леза | 350мм |
| Максимальний діаметр різу | 20мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Матеріал леза пилки | сталь |
| Інструменти | сучкоріз, пилка по дереву |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20676 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCM565 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 45 |
| Довжина ланцюга | 12" ⁄ 30 см |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 45шт |
| Довжина ланцюга/шини | 30см |
Характеристики
1 340 грн./шт
Варіанти цін
1 340 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMST561N |
| Вага | 3.6кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Косильний інструмент | жилка |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Ширина косіння | 36см |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 999 грн./шт
Варіанти цін
7 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1211 |
| Вага | 0,107кг |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Різьба | внутрішня 3/4" і 1" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4" і 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1014 |
| Вага | 0,286кг |
| Об'єм | 0,000509куб.м |
| Матеріал рукояток | алюмінієві з гумовими накладками |
| Тип | площинний, професійний секатор |
| Матеріал леза | сталь sk5 |
| Загальна довжина | 200мм |
| Довжина леза | 55мм |
| Максимальний діаметр різу | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























