| Артикул товару | DT-2273 |
| Вага | 1,163кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,003645куб.м |
| Довжина | 130м |
| Форма | зірка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
389 грн./шт
Варіанти цін
389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2263 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Сумісність | dt-2264 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0257 |
| Вага | 1,016кг |
| Матеріал рукоятки | дерево - пекан |
| Об'єм | 0,001588куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна кована вуглецева сталь |
| Ширина | 25мм |
| Висота | 165мм |
| Тип | сокира |
| Довжина | 380мм |
| Загальна довжина | 410мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1203 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000388куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LL-0151 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 3вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 250 лмлм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | e14 |
| Форм-фактор (модель) | c37 (свічка) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Конектор під'єднання | 220В |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
739 грн./шт
Варіанти цін
739 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
934 грн./шт
Варіанти цін
934 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-2002 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000765куб.м |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
33 грн./шт
Варіанти цін
33 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
3 599 грн./шт
Варіанти цін
3 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2231 |
| Вага | 8,400кг |
| Об'єм | 0,043858куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий 2-тактний |
| Габаритні розміри | 320*300*260мм |
| Потужність | 1700вт |
| Комплектація | котушка, 3-х лопатевий ніж, плечовий ремінь |
| Тип запуску | ручний витяжний стартер |
| Об'єм двигуна | 43куб.см |
| Об'єм паливного бака | 0.95л |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варіанти цін
3 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2208 |
| Вага | 6,750кг |
| Об'єм | 0,040716куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий, 2-тактний |
| Швидкість обертання | 3200об/хв |
| Потужність | 2400вт |
| Крок ланцюга | 0,325град |
| Шина | 450мм |
| Об'єм двигуна | 52куб.см |
| Об'єм паливного бака | 550мл |
| Об'єм масляного бака | 260мл |
| Кількість ланок | 72шт |
| Товщина ланки | 1,5мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1520 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Розмір | 1/2" |
| Кількість в упаковці | 20од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-1212 |
| Вага | 0,061кг |
| Об'єм | 0,000620куб.м |
| Різьба | внутрішня 1" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2304 |
| Вага | 0,111кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | коло |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20664 |
| Тип | ланцюг |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 62 |
| Довжина ланцюга | 18" ⁄ 45 см |
| Товщина приводної ланки | 1.3мм |
| Кількість ланок | 62шт |
| Довжина ланцюга/шини | 45см |
Характеристики
1 637 грн./шт
Варіанти цін
1 637 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
614 грн./шт
Варіанти цін
614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1116 |
| Вага | 1,580кг |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Об'єм | 0,003726куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній, сталь |
| Тип | контактний |
| Загальна довжина | 680 – 1020мм |
| Робочий діапазон | ріже гілки до 40 мммм |
| Довжина леза | 75мм |
| Максимальний діаметр різу | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























