1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0065 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал | abs-пластик, поліпропілен |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Тип | пульсуючий |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Підключення | 1/2" |
| Дальність поливу | до 12м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCM563P1 |
| Вага | 2.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Кущоріз акумуляторний. Акумулятор 18 В/5 Ач Li-Ion. Зарядний пристрій |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | є |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 19мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 199 грн./шт
Варіанти цін
17 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EATS-8500U |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3142 |
| Вага | 0,247кг |
| Об'єм | 0,000975куб.м |
| Тип | ножівка складана |
| Довжина | 180мм |
| Довжина в складеному вигляді | 240мм |
| Матеріал леза | інструментальна сталь |
| Загальна довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Довжина полотна | 180мм |
| Кількість зубців | 7зуб/дюйм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Вага | 6.09 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2356 |
| Вага | 0,556кг |
| Об'єм | 0,001542куб.м |
| Розмір | 255х25,4х1,35мм |
| Сумісність | тримери, мотокоси |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LL-3017 |
| Вага | 0,132кг |
| Об'єм | 0,001296куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 15вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c°, вологість не вище 80% |
| Світловий потік | 1300лм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | є |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | е27 |
| Форм-фактор (модель) | а60 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000к |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
67 999 грн./шт
Варіанти цін
67 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2308 |
| Вага | 0,063кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000386куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | зірка |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
75 999 грн./шт
Варіанти цін
75 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2303 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000386куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | коло |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 819 грн./шт
Варіанти цін
2 819 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMHT563N |
| Вага | 2.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | так |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 25мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | Двостороння шина (ніж) |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 799 грн./шт
Варіанти цін
7 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2323 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2206 |
| Вага | 6,380кг |
| Об'єм | 0,024624куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | sds-система натяжіння ланцюга (безключова), плавний пуск |
| Частота мережі | 50гц |
| Споживана потужність | 2400вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Крок ланцюга | 3/8дюйм |
| Шина | 40см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 13.1м/сек |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варіанти цін
3 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LL-4014 |
| Вага | 0,139кг |
| Об'єм | 0,001656куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 10вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80 % |
| Світловий потік | 850лм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | е27 |
| Форм-фактор (модель) | а60 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000к |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2273 |
| Вага | 1,163кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,003645куб.м |
| Довжина | 130м |
| Форма | зірка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
389 грн./шт
Варіанти цін
389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























