419 грн./шт
Варіанти цін
419 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
93 479 грн./шт
Варіанти цін
93 479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EATS-8000IOEAU |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DCMPH566N |
| Вага | 3.6кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина | 210см |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | так |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 25мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | с лазерной заточкой |
| Вид штанги | розбірна |
| Довжина штанги | 2.1 |
| Тип штанги | телескопічна |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMWSP660N |
| Вага | 29кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бічного викиду |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 53см |
| Бічний викид трави | так |
| Висота косіння | 25 ⁄ 41 ⁄ 56 ⁄ 71 ⁄ 86 ⁄ 102мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 67л |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 2230кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20902 |
| Номінальні обороти | 2500об/хв |
| Робоча напруга | 54В |
| Бічний викид | так |
| Привід на колеса | так |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
35 799 грн./шт
Варіанти цін
35 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0028 |
| Вага | 0,160кг |
| Об'єм | 0,001398куб.м |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Розмір | 1/2" |
| Комплектація | насадка для поливу, адаптер для конектора 1/2" з внутрішньою різьбою 1/2", 3/4", конектор 1/2" для шланга 3/4", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 3/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-1201 |
| Вага | 0,043кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Різьба | зовнішня 1/2" |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20656 |
| Тип | тримерная голівка |
| Комплектація | Повний комплект для заміни. |
| Сумісність | DCMST561 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Кріплення | M10x1.25 |
| Максимальний діаметр жилки | 2мм |
| Матеріал косильної головки | пластик |
| Тип косильної головки | напівавтомат |
| Діаметр жилки | 2мм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9014 |
| Вага | 0,421кг |
| Об'єм | 0,008580куб.м |
| Тип | ручний |
| Об'єм бачка | 1,5л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2008 |
| Вага | 0,771кг |
| Об'єм | 0,005733куб.м |
| Тип | вила |
| Покриття | молоткове |
| Інше | ширина між зубцями - 6см |
| Кількість зубців | 4 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMPS567P1 |
| Вага | 4кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина | 180см |
| Комплектація | Акумулятор Li-Ion - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Штанга | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Вид штанги | розбірна з функцією подовження |
| Довжина шини | 20см |
| Кількість ланок ланцюга | 34 |
| Загальна довжина інструменту без шини | 180-280см |
| Паз шини | 1.1мм |
| Швидкість ланцюга | 6.5м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 33шт |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
21 899 грн./шт
Варіанти цін
21 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2351 |
| Вага | 0,532кг |
| Об'єм | 0,001007куб.м |
| Розмір | 255х25,4х1,35мм |
| Сумісність | мотокоси, тримери |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2250 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000162куб.м |
| Швидкість обертання | об/хв |
| Розмір | 255х25,4х1,4мм |
| Максимальна швидкість обертів | 10000об/хв |
| Сумісність | мотокоси, тримери |
| Діаметр робочої поверхні | 255мм |
| Призначення | Для мотокос та тримерів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 032 грн./шт
Варіанти цін
1 032 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























