5 799 грн./шт
Варіанти цін
5 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0261 |
| Вага | 0,990кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001560куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь 45 |
| Тип | сокира |
| Загальна довжина | 380мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
29 грн./шт
Варіанти цін
29 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LL-3015 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,001296куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 12вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80 % |
| Світловий потік | 1000лм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | е27 |
| Форм-фактор (модель) | а60 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000к |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-2264 |
| Вага | 10,250кг |
| Об'єм | 0,095040куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | колекторний |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3300об/хв |
| Висота зрізу | 30-80мм |
| Ємність травозбірника | 35л |
| Ширина зрізу | 340мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMHT563P1 |
| Вага | 2.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | так |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 25мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 999 грн./шт
Варіанти цін
17 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-6500WE |
| Вага | 86кг |
| Напруга | 230В |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 675*510*490мм |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 420куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 6.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | GP420 |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 6кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 8.3А |
| Номінальний постійний струм | 26.1А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23M |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | є |
| Частота | 50Гц |
| Діаметр електрода | 1,6-4мм |
| Сварочный ток | 50-200А |
| Вид генератора | бензиновий |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
47 999 грн./шт
Варіанти цін
47 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EATS-8000IOEA |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | FT-1005 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000708куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумована накладка |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | храповий механізм |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 200мм |
| Максимальний діаметр різу | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
33 грн./шт
Варіанти цін
33 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0291 |
| Вага | 0,800кг |
| Матеріал рукоятки | поліамід і фіберглас |
| Об'єм | 0,001794куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40cr carbon steel |
| Тип | сокира |
| Твердость за шкалою Роквелла | 47-55HRC |
| Матеріал леза | 40Cr Carbon steel |
| Загальна довжина | 430мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 47-55hrc |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4046 |
| Вага | 8,780кг |
| Об'єм | 0,040000куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Робочий тиск | атм. |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























