1 389 грн./шт
Варіанти цін
1 389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMPH566P1 |
| Вага | 3.6кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина | 210см |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | так |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 25мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Вид штанги | розбірна |
| Тип штанги | телескопічна |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 699 грн./шт
Варіанти цін
19 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
399 999 грн./шт
Варіанти цін
399 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2095 |
| Вага | 4,900кг |
| Розмір ківша | 660*320мм |
| Матеріал | пластик, метал |
| Об'єм | 0,047322куб.м |
| Довжина рукоятки | 1080мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 799 грн./шт
Варіанти цін
1 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMBL777X1 |
| Вага | 3.2кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Трубка – 1 шт. Концентраторна насадка – 1 шт. Широка насадка – 1 шт. Акумуляторна батарея XR FLEXVOLT 54 В Li-lon 3 Аг (DCB547) - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1291.2куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 257.5км/год |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
35 799 грн./шт
Варіанти цін
35 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2326 |
| Вага | 0,035кг |
| Матеріал | армований нейлон |
| Об'єм | 0,000309куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EATS-15DS6 |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2354 |
| Вага | 0,580кг |
| Об'єм | 0,000838куб.м |
| Розмір | 230х25,4мм |
| Сумісність | мотокоси, тримери |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1333 |
| Вага | 42,000кг |
| Об'єм | 0,155184куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 605х482х520мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,34л/квт-г |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 11л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 3000вт |
| Максимальна потужність | 3300вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1330 |
| Вага | 26,000кг |
| Об'єм | 0,078144куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 480х370х288мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,36л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 4ч |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм двигуна | 208куб.см |
| Об'єм паливного бака | 8л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 2800вт |
| Максимальна потужність | 3000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
17 999 грн./шт
Варіанти цін
17 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0041 |
| Вага | 0,304кг |
| Об'єм | 0,008531куб.м |
| Кількість режимів | 9 |
| Штанга | 900мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EPG-4500WI |
| Вага | 41кг |
| Напруга | 230В |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 645*495*555мм |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Об'єм двигуна | 223куб.см |
| Об'єм паливного бака | 6л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 4.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | GP223 |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 4кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 8.3А |
| Номінальний постійний струм | 17.4А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.6л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23M |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | є |
| Частота | 50Гц |
| Діаметр електрода | 1,6-4мм |
| Сварочный ток | 20-160А |
| Вид генератора | бензиновий |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9210 |
| Вага | 2,240кг |
| Об'єм | 0,017550куб.м |
| Напруга | 20в |
| Крок ланцюга | 1/4" (6,35 мм) |
| Шина | 20см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 7,5м/сек |
| Кількість ланок | 47 |
| Товщина ланки | 0,043" (1,09 мм) |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
5 799 грн./шт
Варіанти цін
5 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AB-0405 |
| Вага | 1,300кг |
| Матеріал | тарпаулін |
| Об'єм | 0,004104куб.м |
| Особливості | з люверсами <br> та армованими кутами |
| Розмір | 4*5м |
| Колір | синій |
| Щільність | 65г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
429 грн./шт
Варіанти цін
429 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























