| Артикул товару | DT-2327 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | армований нейлон |
| Об'єм | 0,000357куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SN-4000 |
| Вага | 45,000кг |
| Об'єм | 0,187440куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Швидкість обертання | 3600об/хв |
| Ширина захвату | 520мм |
| Потужність | 4/2900к.с./вт |
| Тип приводу | ручний |
| Висота захоплення | 258мм |
| Швидкість обертання шнеку | 1350об/хв |
| Тип запуску | пусковий трос |
| Кут повороту жолоба | 180°с |
| Об'єм двигуна | 163куб.см |
| Діаметр шнека | 222мм |
| Об'єм паливного бака | 3.6л |
| Тип палива | бензин з октановим числом аі-92 |
| Об'єм масляного бака | 0,35л |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варіанти цін
12 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPCB |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
3 600 грн./шт
Варіанти цін
3 600 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EMPPT-1260 |
| Вага | 4.8кг |
| Габаритні розміри | 322 *173*118 мммм |
| Клас захисту | IP31 |
| Максимальний струм | 60А |
| Номінальна напруга | 12В |
| Повернення напруги після дефекту батареї | 9В |
| Повернення напруги після перезаряду | 14.5В |
| Дефект напруги акумулятора | 8.5В |
| Діапазон напруги | (Напруга батареї+5)~115В |
| Захист від перенапруги | 4500Вт/порт |
| Коефіцієнт температурної компенсації | В-5 мВ/°C/ елемент (25 °C .) |
| Макс. вхідна потужність | 800Вт |
| Макс. вхідна сонячна напруга | 145В |
| Напруга перезаряду | 15В |
| Температурна компенсація | 0°C до +50°C |
| Етапи зарядки | насипний, поглинаючий, залитий |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
12 599 грн./шт
Варіанти цін
12 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Вага | 4.67кг |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1350 |
| Вага | 45,000кг |
| Об'єм | 0,111578куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 540х435х475мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 4,5ч |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 236куб.см |
| Об'єм паливного бака | 12л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 4500вт |
| Максимальна потужність | 5000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
24 999 грн./шт
Варіанти цін
24 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2010 |
| Вага | 0,590кг |
| Об'єм | 0,005776куб.м |
| Тип | граблі |
| Покриття | молоткове |
| Кількість зубців | 14 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
17 219 грн./шт
Варіанти цін
17 219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
499 999 грн./шт
Варіанти цін
499 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2305 |
| Вага | 0,138кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | коло |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2274 |
| Вага | 0,310кг |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм | 0,002285куб.м |
| Тип | напівавтоматична |
| Різьба | м10х1,25 |
| Діаметр волосіні | макс. 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMPP569P1 |
| Вага | 3.3кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Картонна коробка. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Максимальний діаметр гілок | 38мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 899 грн./шт
Варіанти цін
23 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HP-1007 |
| Вага | 2,300кг |
| Об'єм | 0,006240куб.м |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMHT573X1 |
| Вага | 4.1кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея XR FLEXVOLT 54 В Li-lon 3 Ач (DCB547) - 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Довжина ножа | 65см |
| Максимальний діаметр гілок | 31мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 999 грн./шт
Варіанти цін
33 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EATS-15DT6 |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
36 грн./шт
Варіанти цін
36 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























