| Артикул товару | WT-9112 |
| Вага | 2,350кг |
| Об'єм | 0,021450куб.м |
| Напруга | 20в |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 300мм |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
73 799 грн./шт
Варіанти цін
73 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
30 139 грн./шт
Варіанти цін
30 139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LL-0017 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000543куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 15вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 1300 лмлм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | e27 |
| Форм-фактор (модель) | а60 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20689 |
| Тип | шина |
| Сумісність | DCMCS575 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Довжина шини | 20″ ⁄ 50 см |
| Товщина приводної ланки | 1.3мм |
| Довжина ланцюга/шини | 50см |
Характеристики
2 034 грн./шт
Варіанти цін
2 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20660 |
| Тип | шина ⁄ ланцюг |
| Комплектація | Шина - 1 шт. Ланцюг - 1 шт |
| Призначення | набір аксесуарів до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 56шт |
| Довжина ланцюга/шини | 40см |
Характеристики
3 672 грн./шт
Варіанти цін
3 672 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2324 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Довжина | 15м |
| Форма | кручений квадрат |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-3008 |
| Вага | 0,670кг |
| Матеріал | метал |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,014400куб.м |
| Ширина | від 200 до 650мм |
| Регулювання ширини | 200-650мм |
| Кількість прутів | 15 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SN-4000 |
| Вага | 45,000кг |
| Об'єм | 0,187440куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Швидкість обертання | 3600об/хв |
| Ширина захвату | 520мм |
| Потужність | 4/2900к.с./вт |
| Тип приводу | ручний |
| Висота захоплення | 258мм |
| Швидкість обертання шнеку | 1350об/хв |
| Тип запуску | пусковий трос |
| Кут повороту жолоба | 180°с |
| Об'єм двигуна | 163куб.см |
| Діаметр шнека | 222мм |
| Об'єм паливного бака | 3.6л |
| Тип палива | бензин з октановим числом аі-92 |
| Об'єм масляного бака | 0,35л |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варіанти цін
12 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2274 |
| Вага | 0,310кг |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм | 0,002285куб.м |
| Тип | напівавтоматична |
| Різьба | м10х1,25 |
| Діаметр волосіні | макс. 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-9031 |
| Об'єм | 0,000002куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
3 886 грн./шт
Варіанти цін
3 886 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-0052 |
| Вага | 0,344кг |
| Матеріал | латунь, цинк |
| Об'єм | 0,002294куб.м |
| Тип | пульсуючий |
| Підключення | 1/2" |
| Дальність поливу | 12м |
| Конектор під'єднання | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EB-Li-MAX25,6V100Ah |
| Вага | 28кг |
| Номінальна напруга | 25.6В |
| Захист від перезаряду | 29,2В |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 522х218х238мм |
| Діапазон вихідної напруги | 22,4-29,2В |
| Діапазон температур зарядки | 0? ~ +50?град |
| Діапазон температур розряду | -10? ~ +50?град |
| Запас енергії | 2.56кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 29,2В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 22.4В |
| Номінальна напруга заряду | 28В |
| Номінальний струм розряду | 100А |
| Піковий струм розряду | 200А |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Макс. струм заряду | 100А |
| Температура експлуатації | ’0? ~ +30? |
| Номінальна ємність | 100Агод |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
24 999 грн./шт
Варіанти цін
24 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
23 999 грн./шт
Варіанти цін
23 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























