| Артикул товару | DT-9004 |
| Вага | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1299 |
| Вага | 280,000кг |
| Об'єм | 0,989352куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
170 999 грн./шт
Варіанти цін
170 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2258 |
| Вага | 7,850кг |
| Об'єм | 0,046805куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/420мм |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Тип приводу | ременной |
| Плавний пуск | да |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-9115 |
| Вага | 2,970кг |
| Об'єм | 0,034020куб.м |
| Напруга | 20в |
| Шина | 500мм |
| Швидкість холостого ходу | 2000об/хв |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20652 |
| Тип | косильна жилка |
| Довжина | 68.7м |
| Сумісність | DCM571 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Тип косильної жилки | кручена |
| Діаметр жилки | 2.5мм |
| Довжина жилки | 68.6м |
Характеристики
947 грн./шт
Варіанти цін
947 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMWSP156W2 |
| Вага | 30кг |
| Ємність акумулятора | 8Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея DCB188 18В XR Li-lon 8 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118 - 2 шт. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бокового викиду |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 53см |
| Бічний викид трави | так |
| Висота косіння | 25 ⁄ 41 ⁄ 56 ⁄ 71 ⁄ 86 ⁄ 102мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 67л |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 1680кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20902 |
| Номінальні обороти | 2800об/хв |
| Робоча напруга | 18В |
| Бічний викид | так |
| Привід на колеса | так |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
53 599 грн./шт
Варіанти цін
53 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20650 |
| Тип | косильна жилка |
| Довжина | 15,2м |
| Сумісність | DCMST561 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Тип косильної жилки | кручена |
| Діаметр жилки | 2мм |
| Довжина жилки | 15.2м |
Характеристики
161 грн. /шт
189 грн.
-15%
Економія 28 грн.
Варіанти цін
161 грн. /шт
189 грн.
-15%
Економія 28 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM571N |
| Вага | 4.6кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Косильна голівка - 1 шт. Косильний ніж - 1 шт. Ремінь - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 5500об/хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Ширина косіння | 38см |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
13 999 грн./шт
Варіанти цін
13 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LL-0161 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 3вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 250 лмлм |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | e14 |
| Форм-фактор (модель) | cа 37 (свічка за вітром) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EB-SK-51.2V100Ah |
| Вага | 42.5кг |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Захист від перезаряду | 58.4В |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 538*372*177мм |
| Діапазон вихідної напруги | 44.8-58.4В |
| Діапазон температур зарядки | 0? ~ +50?град |
| Діапазон температур розряду | -10? ~ +50?град |
| Запас енергії | 5.12кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 57.6В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 46.8В |
| Номінальна напруга заряду | 56В |
| Номінальний струм розряду | 100А |
| Піковий струм розряду | 150А |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Макс. струм заряду | 50А |
| Температура експлуатації | -10? ~ +50 |
| BMS Комунікація | RS485 |
| Номінальна ємність | 100Агод |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
52 999 грн./шт
Варіанти цін
52 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
43 грн./шт
Варіанти цін
43 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMST561P1 |
| Вага | 3.6кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Косильний інструмент | жилка |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Ширина косіння | 36см |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 199 грн./шт
Варіанти цін
17 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9114 |
| Вага | 1,700кг |
| Об'єм | 0,017899куб.м |
| Напруга | 20в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2260 |
| Вага | 9,300кг |
| Об'єм | 0,061427куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | колекторний |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3300об/хв |
| Висота зрізу | 27, 45, 52мм |
| Ємність травозбірника | 30л |
| Ширина зрізу | 320мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варіанти цін
3 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
40 грн./шт
Варіанти цін
40 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9112 |
| Вага | 2,350кг |
| Об'єм | 0,021450куб.м |
| Напруга | 20в |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 300мм |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























