| Артикул товару | FT-9021 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AB-0203 |
| Вага | 0,390кг |
| Матеріал | тарпаулін |
| Об'єм | 0,001168куб.м |
| Особливості | з люверсами <br> та армованими кутами |
| Розмір | 2*3м |
| Колір | синій |
| Щільність | 65г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
749 грн./шт
Варіанти цін
749 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2090 |
| Вага | 2,167кг |
| Розмір ківша | 620*280мм |
| Матеріал | пластик, метал |
| Об'єм | 0,023707куб.м |
| Довжина рукоятки | 970мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMPP569N |
| Вага | 3.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Максимальний діаметр гілок | 38мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
13 299 грн./шт
Варіанти цін
13 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT51387-0 |
| Комплектація | Без упаковки |
| Довжина головки | 137мм |
| Вага головки | 570г |
| Рукоятка | Суцільнометалева |
Характеристики
2 326 грн./шт
Варіанти цін
2 326 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9032 |
| Об'єм | 0,000002куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1186 |
| Вага | 91,000кг |
| Об'єм | 0,217560куб.м |
| Напруга | 400/230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | бензин 400/230 в |
| Габаритні розміри | 700х555х56мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 6ч |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 459куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1,1л |
| Номінальна потужність | 8000/2400вт |
| Максимальна потужність | 8500/2500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMW564N |
| Вага | 25.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект кріпильних елементів |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 48см |
| Бічний викид трави | ні |
| Висота косіння | 25 ⁄ 38 ⁄ 57 ⁄ 74 ⁄ 86мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 55л |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 800кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 5 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20671 |
| Номінальні обороти | 3300об/хв |
| Робоча напруга | 18В |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 999 грн./шт
Варіанти цін
23 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-9016 |
| Вага | 5,260кг |
| Об'єм | 0,036375куб.м |
| Ємність акумулятора | 8ач |
| Акумулятор | lead acid |
| Напруга | 12в |
| Тип | акумуляторний |
| Довжина рукоятки | 430-770мм |
| Об'єм бачка | 16л |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Матеріал штанги | сталь |
| Розхід | 3,1л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1131 |
| Вага | 42,000кг |
| Об'єм | 0,126270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | бензин |
| Габаритні розміри | 605х445х450мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,36л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 208куб.см |
| Об'єм паливного бака | 15л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 2800вт |
| Максимальна потужність | 3000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
16 999 грн./шт
Варіанти цін
16 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20687 |
| Тип | шина |
| Сумісність | DCMCS574 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Довжина шини | 18″ ⁄ 45 см |
| Товщина приводної ланки | 1.3мм |
| Довжина ланцюга/шини | 45см |
Характеристики
1 836 грн./шт
Варіанти цін
1 836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE512N |
| Вага | 2.7кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Повітродувка-вентилятор акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1680куб.м/год |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 199 грн./шт
Варіанти цін
8 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9107 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Довжина | 10см |
| Сумісність | wt-9109, wt-9110 |
| Крок ланцюга | 1/4" (6,35 мм) |
| Кількість ланок | 28 |
| Товщина ланки | 0,043" (1,09 мм) |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1299 |
| Вага | 280,000кг |
| Об'єм | 0,989352куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
170 999 грн./шт
Варіанти цін
170 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4051 |
| Вага | 1,190кг |
| Матеріал | армований пвх |
| Об'єм | 0,005184куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Кількість шарів | 3 |
| Температура води | -10..+60°С |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























