| Артикул товару | DCMCS574X1 |
| Вага | 5кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумуляторна батарея DCB547 - 1 шт;. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт;. Шина Oregon - 1 шт;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка - 1 шт;. Напилок для заточення ланцюга - 1 шт;. Пластиковий кейс - 1 шт; |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.12л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 45см |
| Швидкість ланцюга | 15м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.3 |
| Кількість ланок | 62шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 499 грн./шт
Варіанти цін
32 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3111 |
| Вага | 0,875кг |
| Об'єм | 0,002336куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | насадка-гілкоріз для ручки |
| Довжина леза | 325мм |
| Інструменти | сучкоріз, пилка по дереву |
| Діаметр захоплення | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EHI-SUNONV6.5KW |
| Вага | 10.4кг |
| Габаритні розміри | 583х380x214мм |
| Діапазон напруги | 51,2В |
| Вихідна частота | 50/60Гц |
| Номінальна потужність інвертора | 6.5кВт |
| Охолодження | Інтелектуальний вентилятор |
| Вихідний струм | 26,95А |
| Макс. ККД | 93% |
| Макс. потужність сонячного поля | 6000Вт |
| Макс. напруга МРРТ | 500В |
| Макс. струм заряду | 100А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 12.4кВт |
| Максимальний струм транзиту | 26,95А |
| Номінальна напруга MPPT | 60В |
| Підтримка BMS | Є |
| Робочий діапазон МРРТ | 60-450В |
| Температура експлуатації | -10~50град |
| Тип батареї | AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion |
| Тип мережі | однофазна |
| Струм МРРТ | 27А |
| Старт МРРТ | 60В |
| Коефіцієнт гармонік | <3% |
| Гарантія | 10 |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9015 |
| Вага | 0,415кг |
| Об'єм | 0,013986куб.м |
| Тип | ручний |
| Об'єм бачка | 2,0л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EMPPT-4850 |
| Вага | 4.8кг |
| Габаритні розміри | 322 *173*118 мммм |
| Клас захисту | IP31 |
| Максимальний струм | 50А |
| Номінальна напруга | 48В |
| Повернення напруги після дефекту батареї | 36В |
| Повернення напруги після перезаряду | 58В |
| Дефект напруги акумулятора | 34В |
| Діапазон напруги | (Напруга батареї+5)~115В |
| Захист від перенапруги | 4500Вт/порт |
| Коефіцієнт температурної компенсації | В-5 мВ/°C/ елемент (25 °C .) |
| Макс. вхідна потужність | 3200Вт |
| Макс. вхідна сонячна напруга | 145В |
| Напруга перезаряду | 60В |
| Температурна компенсація | 0°C до +50°C |
| Етапи зарядки | насипний, поглинаючий, залитий |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
12 599 грн./шт
Варіанти цін
12 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1000 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000217куб.м |
| Матеріал рукояток | пластикові з гумовими накладками |
| Тип | площинний секатор |
| Матеріал леза | сталь |
| Загальна довжина | 195мм |
| Застосування | для гілок діаметром до 10мм |
| Довжина леза | 55мм |
| Максимальний діаметр різу | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-9012 |
| Вага | 4,840кг |
| Об'єм | 0,028305куб.м |
| Ємність акумулятора | 8ач |
| Акумулятор | lead acid |
| Напруга | 12в |
| Тип | акумуляторний |
| Довжина рукоятки | 430-770мм |
| Об'єм бачка | 12л |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Матеріал штанги | сталь |
| Розхід | 3,1л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
459 999 грн./шт
Варіанти цін
459 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-3005 |
| Вага | 0,486кг |
| Матеріал | метал |
| Об'єм | 0,001472куб.м |
| Ширина | від 300 до 500мм |
| Регулювання ширини | 300-500мм |
| Кількість прутів | 22 |
| Рекомендована довжина рукоятки | 1300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SN-1600 |
| Вага | 18,000кг |
| Об'єм | 0,174582куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | електричний |
| Ширина захвату | 500мм |
| Споживана потужність | 1600вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Тип приводу | ручний |
| Дальність викидання | 3-8м |
| Висота захоплення | 330мм |
| Швидкість обертання шнеку | 2000об/хв |
| Тип запуску | пускова кнопка |
| Кут повороту жолоба | 180°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
6 799 грн./шт
Варіанти цін
6 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 794 грн./шт
Варіанти цін
2 794 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
829 грн./шт
Варіанти цін
829 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
12 299 грн./шт
Варіанти цін
12 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9021 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики

























