559 грн./шт
Варіанти цін
559 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2266 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,000550куб.м |
| Сумісність | dt-2265 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EATS-15DS |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DCMWP134W2 |
| Вага | 28кг |
| Ємність акумулятора | 8Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея DCB188 18В XR Li-lon 8 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118 - 2 шт. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бокового викиду |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 53см |
| Бічний викид трави | так |
| Висота косіння | 25 ⁄ 41 ⁄ 56 ⁄ 71 ⁄ 86 ⁄ 102мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 67л |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 1680кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20902 |
| Номінальні обороти | 2800об/хв |
| Робоча напруга | 18В |
| Бічний викид | так |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
47 199 грн./шт
Варіанти цін
47 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Вага | 15.8кг |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 724 грн./шт
Варіанти цін
14 724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
42 грн./шт
Варіанти цін
42 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMWP500N |
| Вага | 26кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бічного викиду |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 53см |
| Бічний викид трави | так |
| Висота косіння | 25 ⁄ 41 ⁄ 56 ⁄ 71 ⁄ 86 ⁄ 102мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 67л |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 1400кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20902 |
| Номінальні обороти | 2800об/хв |
| Робоча напруга | 54В |
| Бічний викид | так |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
24 699 грн./шт
Варіанти цін
24 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9110 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,008100куб.м |
| Напруга | 20в |
| Крок ланцюга | 1/4" (6,35 мм) |
| Шина | 10см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 4м/сек |
| Кількість ланок | 28 |
| Товщина ланки | 0,043" (1,09 мм) |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AB-0305 |
| Вага | 1,015кг |
| Матеріал | тарпаулін |
| Об'єм | 0,002052куб.м |
| Особливості | з люверсами <br> та армованими кутами |
| Розмір | 3*5м |
| Колір | синій |
| Щільність | 65г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1418 |
| Вага | 0,220кг |
| Об'єм | 0,000268куб.м |
| Тип | змінне лезо |
| Довжина леза | 100мм |
| Максимальний діаметр різу | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMCS574X1 |
| Вага | 5кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумуляторна батарея DCB547 - 1 шт;. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт;. Шина Oregon - 1 шт;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка - 1 шт;. Напилок для заточення ланцюга - 1 шт;. Пластиковий кейс - 1 шт; |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.12л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 45см |
| Швидкість ланцюга | 15м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.3 |
| Кількість ланок | 62шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 499 грн./шт
Варіанти цін
32 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























