| Артикул товару | DCMHT573N |
| Вага | 4.1кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Довжина ножа | 65см |
| Максимальний діаметр гілок | 31мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варіанти цін
14 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SKD-12E-3B |
| Вага | 345кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 1290*715*800мм |
| Потужність | 20кВт |
| Комплектація | Електростарт. Автоматичний регулятор напруги. Свічки розжарення |
| Рівень шуму | 73дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | дизель |
| Витрата палива | 0.28л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 794куб.см |
| Об'єм паливного бака | 30л |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 11кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-EV80D |
| Напруга генератора | 400В |
| Номінальна потужність генератора | 10кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 43.47А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 2.3л |
| Охолодження двигуна / генератора | рідинне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | дизельний |
| Витрати палива | 0.28л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | трифазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
184 999 грн./шт
Варіанти цін
184 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20694 |
| Тип | шина |
| Сумісність | DCMPS520 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Довжина шини | 8" ⁄ 20 см |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
Характеристики
1 290 грн./шт
Варіанти цін
1 290 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMHT562P1 |
| Вага | 3.2кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 19мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Номінальні оберти | 2800об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 599 грн./шт
Варіанти цін
17 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
629 грн./шт
Варіанти цін
629 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMPP568P1 |
| Вага | 1.37кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Картонна коробка. |
| Призначення | секатори |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Максимальний діаметр гілок | 38мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 399 грн./шт
Варіанти цін
14 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMCS575X1 |
| Вага | 5.7кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумуляторна батарея DCB547 - 1 шт;. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт;. Шина Oregon - 1 шт;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка - 1 шт;. Напилок для заточення ланцюга - 1 шт;. Пластиковий кейс - 1 шт; |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.12л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 50см |
| Швидкість ланцюга | 15м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.3 |
| Кількість ланок | 68шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
34 899 грн./шт
Варіанти цін
34 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV100 |
| Вага | 1.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність нагнітання повітря | 156куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 290км/год |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 599 грн./шт
Варіанти цін
5 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
20 669 грн./шт
Варіанти цін
20 669 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9109 |
| Вага | 2,180кг |
| Об'єм | 0,009078куб.м |
| Ємність акумулятора | 2ач |
| Напруга | 20в |
| Крок ланцюга | 1/4" (6,35 мм) |
| Шина | 10см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 4м/сек |
| Кількість ланок | 28 |
| Товщина ланки | 0,043" (1,09 мм) |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EB-1024LFP |
| Вага | 110кг |
| Напруга | 51.2В |
| Габаритні розміри | 850*550* 187мм |
| Температура зберігання | -20°C~-35°Cград |
| Захист від перезаряду | 58.4±0.4В |
| Номінальний ток заряду | 100А |
| CAN | Управління та монітор ПК |
| RS485 | LCD remote |
| Вологість при зберіганні | 45~75% |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 1000*670*400мм |
| Діапазон вихідної напруги | 40~56В |
| Діапазон температур зарядки | 0~45°Cград |
| Діапазон температур розряду | -20~60°Cград |
| Ємність аккумулятору | 200Аг |
| Запас енергії | 10.24кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 56.8±0.4В |
| Максимальний струм заряду | 55A протягом 30с |
| Максимальний струм розряду | 110A протягом 30с |
| Метод з’єднення | 16S2P |
| Напруга відсічення розряду | 40В |
| Номінальна напруга заряду | 55.2±0.4В |
| Номінальний струм розряду | 200А |
| Піковий струм заряду | 60A протягом 5с |
| Піковий струм розряду | 120A протягом 5сА |
| Рекомендований струм заряду | <100А |
| Рекомендований робочий діапазон | 46~54В |
| Рекомендований струм розряду | <200А |
| Температура зберігання 1 місяця | -20°C~-35°C |
| Температура зберігання 6 місяця | -10°C~-30°C |
| Елемент батареї | 3.2В 100Аг*32шт |
| Макс. струм заряду | 55А |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
154 799 грн./шт
Варіанти цін
154 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-51-030 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2240 |
| Вага | 0,310кг |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм | 0,002812куб.м |
| Тип | полуавтоматическая |
| Різьба | м10х1.25 |
| Діаметр волосіні | макс. 3 мммм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
14 669 грн./шт
Варіанти цін
14 669 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-1200 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,001108куб.м |
| Сумісність | wt-1201 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMBL562N |
| Вага | 3.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність нагнітання повітря | 765куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 200км/год |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EATS-7500S |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики

























