| Артикул товару | FT-2001 |
| Вага | 0,908кг |
| Об'єм | 0,002194куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 220x390 (полотно 300)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 220x390 (полотно 300)мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
14 601 грн./шт
Варіанти цін
14 601 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-2204 |
| Вага | 6,000кг |
| Об'єм | 0,031500куб.м |
| Напруга | 230вт |
| Особливості | плавний пуск |
| Частота мережі | 50гц |
| Споживана потужність | 2400вт |
| Крок ланцюга | 3/8дюйм |
| Шина | 40см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 13м/сек |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMBL562P1 |
| Вага | 3.73кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність нагнітання повітря | 765куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 200км/год |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 699 грн./шт
Варіанти цін
16 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2006 |
| Вага | 0,829кг |
| Об'єм | 0,004015куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 350*265 (полотно 290)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 350*265 (полотно 290)мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1133 |
| Вага | 41,400кг |
| Об'єм | 0,126270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | газ/бензин |
| Габаритні розміри | 605х445х450мм |
| Паливо | бензин а-92, а-95/ газ |
| Витрата палива | 0,36л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 10ч |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм двигуна | 208куб.см |
| Об'єм паливного бака | 15л |
| Об'єм масляного бака | 0,6л |
| Номінальна потужність | 2800в |
| Максимальна потужність | 3000в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 999 грн./шт
Варіанти цін
15 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20657 |
| Тип | адаптер для ножа |
| Сумісність | DCM571 |
| Призначення | приладдя до акумуляторної коси |
Характеристики
460 грн./шт
Варіанти цін
460 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMCS565P1 |
| Вага | 2.7кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Шина Oregon - 1 шт. Ланцюг Oregon - 1 шт. Ключ - 1 шт. Картон |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.21л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 30см |
| Швидкість ланцюга | 7.3м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 45шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
20 199 грн./шт
Варіанти цін
20 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMHT562N |
| Вага | 3.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 19мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Номінальні оберти | 2800об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 299 грн./шт
Варіанти цін
8 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMHT562P1 |
| Вага | 3.2кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 19мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Номінальні оберти | 2800об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 599 грн./шт
Варіанти цін
17 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AD-0001 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Напруга | до 30в |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0264 |
| Вага | 2,200кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,005460куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь 45 |
| Тип | сокира |
| Загальна довжина | 900мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20667 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCMPS567 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 34 |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 33шт |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
Характеристики
794 грн./шт
Варіанти цін
794 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EB-SK-51.2V200Ah |
| Вага | 86.5кг |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Захист від перезаряду | 58.4В |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 850*560*179мм |
| Діапазон вихідної напруги | 44.8-58.4В |
| Діапазон температур зарядки | 0? ~ +50?град |
| Діапазон температур розряду | -10? ~ +50?град |
| Запас енергії | 10.24кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 57.6В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 46.8В |
| Номінальна напруга заряду | 56В |
| Номінальний струм розряду | 150А |
| Піковий струм розряду | 200А |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Макс. струм заряду | 100А |
| Температура експлуатації | -10? ~ +50 |
| BMS Комунікація | CAN,RS485 |
| Номінальна ємність | 200Агод |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
| Артикул товару | DCMHT573N |
| Вага | 4.1кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Штанга | немає |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Довжина ножа | 65см |
| Максимальний діаметр гілок | 31мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варіанти цін
14 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMHT564P1 |
| Вага | 3.2кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 25мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Номінальні оберти | 2800об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 499 грн./шт
Варіанти цін
18 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























