10 437 грн./шт
Варіанти цін
10 437 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPB-1000NF_A |
| Вага | 14.8кг |
| Напруга | 220-240В |
| Габаритні розміри | 369*240*280мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій від мережі;. Зарядний пристрій від автомобіля;. Сонячна панель не входить до комплекту постачання. |
| Батарея | LiFePO4 |
| Ємність батареї | 22.4 V, 46 Аг, 1030 Вт/г |
| Частота | 50Гц |
| Час зарядки від сонця | орієнтовно 3годин |
| Час зарядки | орієнтовно 1.8годин |
| Виходи | 3*USB, 2*Type-C, 2*DC |
| Максимальна (пікова) потужність | 2000Вт |
| Номінальна потужність | 1000Вт |
| Розетки змінного току | 2*230В |
| Спосіб зарядки | від мережи,від сонця,від автомобиля |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-3004 |
| Вага | 0,700кг |
| Матеріал | метал |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,016240куб.м |
| Ширина | від 300 до 500мм |
| Регулювання ширини | 300-500мм |
| Кількість прутів | 15 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-3002 |
| Вага | 0,382кг |
| Матеріал | метал |
| Об'єм | 0,004503куб.м |
| Ширина | 460мм |
| Регулювання ширини | 410x460мм |
| Кількість прутів | 22 |
| Рекомендована довжина рукоятки | 1300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMWSP550N |
| Вага | 29кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бічного викиду |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 53см |
| Бічний викид трави | так |
| Висота косіння | 25 ⁄ 41 ⁄ 56 ⁄ 71 ⁄ 86 ⁄ 102мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 67л |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 980кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20902 |
| Номінальні обороти | 2800об/хв |
| Робоча напруга | 54В |
| Бічний викид | так |
| Привід на колеса | так |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 499 грн./шт
Варіанти цін
29 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2256 |
| Вага | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000648куб.м |
| Діаметр волосіні | 1,6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-2204 |
| Вага | 6,000кг |
| Об'єм | 0,031500куб.м |
| Напруга | 230вт |
| Особливості | плавний пуск |
| Частота мережі | 50гц |
| Споживана потужність | 2400вт |
| Крок ланцюга | 3/8дюйм |
| Шина | 40см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 13м/сек |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
41 грн./шт
Варіанти цін
41 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20688 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCMCS574 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 62 |
| Довжина ланцюга | 18" ⁄ 45 см |
| Товщина приводної ланки | 1.3мм |
| Кількість ланок | 62шт |
| Довжина ланцюга/шини | 45см |
Характеристики
1 637 грн./шт
Варіанти цін
1 637 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMCS565P1 |
| Вага | 2.7кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Шина Oregon - 1 шт. Ланцюг Oregon - 1 шт. Ключ - 1 шт. Картон |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.21л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 30см |
| Швидкість ланцюга | 7.3м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 45шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
20 199 грн./шт
Варіанти цін
20 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0263 |
| Вага | 1,665кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,002868куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь 45 |
| Тип | сокира |
| Загальна довжина | 610мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMPS567N |
| Вага | 4кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина | 180см |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Штанга | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Вид штанги | розбірна з функцією подовження |
| Довжина шини | 20см |
| Кількість ланок ланцюга | 34 |
| Загальна довжина інструменту без шини | 180-280см |
| Паз шини | 1.1мм |
| Швидкість ланцюга | 6.5м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 33шт |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 599 грн./шт
Варіанти цін
11 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-2001 |
| Вага | 0,908кг |
| Об'єм | 0,002194куб.м |
| Тип | лопата |
| Розмір | 220x390 (полотно 300)мм |
| Покриття | молоткове |
| Розміри | 220x390 (полотно 300)мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики

























