| Артикул товару | DCMCST635N |
| Вага | 3.3кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.14л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 35см |
| Швидкість ланцюга | 23.6м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Кількість ланок | 59шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 699 грн./шт
Варіанти цін
23 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EHI-SUNONECO4.2KW |
| Вага | 9.8кг |
| Габаритні розміри | 543х394х204мм |
| Рівень шуму | < 75 dbдБА |
| Діапазон напруги | 21-33В |
| Вихідна частота | 50/60Гц |
| Номінальна потужність інвертора | 3.6кВт |
| Охолодження | Интеллектуальный вентилятор |
| Ступінь захисту корпусу | IP23 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Вихідний струм | 16.3А |
| Кількість входів PV | 2шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 2шт |
| Макс. ККД | 93% |
| Макс. потужність сонячного поля | 5000Вт |
| Макс. напруга МРРТ | 500В |
| Макс. струм заряду | 120А |
| Макси. струм розряду | 120А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 7.2кВт |
| Номінальна напруга MPPT | 360В |
| Підтримка BMS | RS232 |
| Робочий діапазон МРРТ | 90-450В |
| Стадії зарядки | 3 стадії + вирівнювання |
| Температура експлуатації | ’-10°C to 50?град |
| Тип батареї | GEL, AGM, LifePo4 |
| Тип мережі | однофазна |
| Струм МРРТ | 27А |
| Старт МРРТ | 60В |
| Коефіцієнт гармонік | <3% |
| ККД MRRT | 99 |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
16 999 грн./шт
Варіанти цін
16 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1006 |
| Вага | 0,282кг |
| Об'єм | 0,000765куб.м |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | храповий механізм |
| Матеріал леза | сталь sk5 |
| Загальна довжина | 180мм |
| Максимальний діаметр різу | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
40 грн./шт
Варіанти цін
40 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
59 059 грн./шт
Варіанти цін
59 059 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2208.224 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Тип | l7t |
| Особливості | різьба l=9,5mm; m14*1,25 mm; шестиграник: 19; калильне число: 7 |
| Призначення | 2т двигуни |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ESP580-36V-MHD |
| Вага | 32кг |
| Габаритні розміри | 2278*1134*30мм |
| Максимальна потужність | 580Вт |
| Вихідні кабелі | Кабель 4 мм2 35 см (включно з роз’ємом MC4) |
| Допустима потужність | 0~+3%Вт |
| Кількість елементів | 144(12*12) |
| ККД | 22.45% |
| Макс. потужність напруги | 42.37В |
| Макс. потужність струму | 13.69А |
| Макс.напруга системи | 1500В |
| Макс. номінал серії запобіжників | 30А |
| Максимальне вітрове навантаження/снігове навантаження | 2400Pa/5400Pa |
| Матеріал рамки | Анодований алюмінієвий сплав |
| Напруга холостого ходу | 51.02±3% |
| Ном. робоча температура модуля | 45±2град |
| Переднє скло | Загартоване скло з покриттям AR 2.0 мм |
| Робоча температура та температура зберігання | -40~+85град |
| Розподільна корібка | IP68 3 діода |
| Температурні коефіцієнти Isc | +0.041%А/град |
| Температурні коефіцієнти Pmax | -0.290%Вт/град |
| Температурні коефіцієнти Voc | -0.250%В/град |
| Тип елементу | 182*91 N Type Bifacial Mono |
| Струм короткого замикання | 14.47±3% |
| Заднє скло | Глазуроване скло 2.0 мм |
| Розподільна коробка | IP68 3 діода |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
5 999 грн./шт
Варіанти цін
5 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9108 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Сумісність | wt-9109, wt-9110 |
| Крок ланцюга | 1/4" (6,35 мм) |
| Шина | 10см |
| Кількість ланок | 28 |
| Товщина ланки | 0,043" (1,09 мм) |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2271 |
| Вага | 1,163кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,003645куб.м |
| Довжина | 245м |
| Форма | зірка |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LL-0014 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000522куб.м |
| Діапазон робочої напруги | 150-300в |
| Потужність | 10вт |
| Температурний режим експлуатації | від -25 до +40 c, вологість не більше 80% |
| Світловий потік | 850 лмл |
| Коефіцієнт передачі кольору | (ra) > 80 |
| Швидкий старт | так |
| Безпечна для очей | так |
| Цоколь | e27 |
| Форм-фактор (модель) | а60 (груша) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 30 000ч |
| Клас енергоефективності | а+ |
| Температура світла | 4000 кк |
| Номінальна напруга | 220в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























