| Артикул товару | ENNG-13000TATS |
| Вага | 234кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Рівень шуму | 72дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | напівпропан-бутан та природний газ |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 749куб.см |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 13кВт |
| Модель двигуна | ES-749NG |
| Напруга генератора | 400В |
| Номінальна потужність генератора | 12кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 21.65А |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вид генератора | газовий |
| Максимальна потужність генератора NG | 10.4кВт |
| Номінальна потужність генератора NG | 9.6кВт |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | трифазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | SKDS-13EBA |
| Вага | 280кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 1230*760*890мм |
| Потужність | 20кВт |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 |
| Рівень шуму | 82дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | дизель |
| Витрата палива | 0.28л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 998куб.см |
| Об'єм паливного бака | 30л |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 13кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | HR998F |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 12кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 54А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 3.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | дизельний |
| Витрати палива | 0.28л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
174 999 грн./шт
Варіанти цін
174 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
33 999 грн./шт
Варіанти цін
33 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-3300IOQ |
| Вага | 28кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 440*380*460мм |
| Потужність | 3.3кВт |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 |
| Рівень шуму | 75дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.35л/кВт·год |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Об'єм двигуна | 208куб.см |
| Об'єм паливного бака | 8л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 3.3кВт |
| Модель двигуна | ES-208G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 3кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 13.04А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | інверторний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.35л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варіанти цін
19 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SKDS-10EBA |
| Вага | 230кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 1000*680*800мм |
| Потужність | 10.3кВт |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 - 1 шт;. Підготовка під автоматику |
| Рівень шуму | 73дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | дизель |
| Витрата палива | 0.28л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 718куб.см |
| Об'єм паливного бака | 27л |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 10кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-1102F |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 9кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 39.13А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 2л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | дизельний |
| Витрати палива | 0.28л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
119 999 грн./шт
Варіанти цін
119 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9026 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000744куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | EPG-2000ISQ |
| Вага | 22кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 520*305*460мм |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 |
| Рівень шуму | 62дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.38л/кВт·год |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Об'єм двигуна | 79.7куб.см |
| Об'єм паливного бака | 4л |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 2кВт |
| Модель двигуна | ES-80G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 1.8кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 7.83А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.38л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | інверторний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.38л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
28 999 грн./шт
Варіанти цін
28 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPB-1000NF |
| Вага | 14.8кг |
| Напруга | 220-240В |
| Габаритні розміри | 369*240*280мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій від мережі;. Зарядний пристрій від автомобіля;. Сонячна панель не входить до комплекту постачання. |
| Батарея | LiFePO4 |
| Ємність батареї | 22.4 V, 46 Аг, 1030 Вт/г |
| Частота | 50Гц |
| Час зарядки від сонця | орієнтовно 3годин |
| Час зарядки | орієнтовно 1.8годин |
| Виходи | 3*USB, 2*Type-C, 2*DC |
| Максимальна (пікова) потужність | 2000Вт |
| Номінальна потужність | 1000Вт |
| Розетки змінного току | 2*230В |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Напруга ЗП | 220-240В |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
40 999 грн./шт
Варіанти цін
40 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
369 999 грн./шт
Варіанти цін
369 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SKD-5EB |
| Вага | 111кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 750*500*640мм |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 - 1 шт. Комплект колес и ручек - 1 шт |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | дизель |
| Витрата палива | 0.28л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 418куб.см |
| Об'єм паливного бака | 12.5л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 5кВт |
| Модель двигуна | ES-186FA |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 4.6кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 20А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.65л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | дизельний |
| Витрати палива | 0.28 |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
48 999 грн./шт
Варіанти цін
48 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























