| Артикул товару | FT-9016 |
| Вага | 2,350кг |
| Об'єм | 0,034200куб.м |
| Тип | гідравлічний |
| Довжина рукоятки | 490мм |
| Об'єм бачка | 12л |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2259 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,008610куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варіанти цін
279 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
20 999 грн./шт
Варіанти цін
20 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9211 |
| Вага | 4,540кг |
| Об'єм | 0,023760куб.м |
| Напруга | 40 (2 х 20)в |
| Особливості | sds-система натягу ланцюга (безключова), плавний пуск, шина і ланцюг oregon, захист від перевантаження |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Шина | 35см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 16 м/с |
| Кількість ланок | 52 |
| Товщина ланки | 1,1мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMCST635X1 |
| Вага | 3.3кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 54 В XR FLEXVOLT DCB547 - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.14л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 35см |
| Швидкість ланцюга | 23.6м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Кількість ланок | 59шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
39 199 грн./шт
Варіанти цін
39 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM571X1 |
| Вага | 6.6кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Косильна голівка - 1 шт. Косильний ніж - 1 шт. Ремінь - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 5500об/хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Ширина косіння | 38см |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 399 грн./шт
Варіанти цін
32 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HP-1010 |
| Вага | 0,950кг |
| Об'єм | 0,015776куб.м |
| Довжина | 4м |
| Особливості | кручений загострений наконечник |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1380 |
| Вага | 66,000кг |
| Об'єм | 0,214396куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотирьохтактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням (190 fi-v) |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 650х580х580мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,42л/квт-г |
| Час автономної роботи | до 7ч |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 420куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1,2л |
| Номінальна потужність | 7500вт |
| Максимальна потужність | 8000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EB-1024LFPW |
| Вага | 96кг |
| Температура зберігання | -20+60град |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Захист від перезаряду | 54В |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 500*620*200мм |
| Діапазон вихідної напруги | 43.2-58.4В |
| Діапазон температур зарядки | 0 + 60°Cград |
| Діапазон температур розряду | -20+60°Cград |
| Запас енергії | 5.12кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 57.6В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 43.2В |
| Номінальна напруга заряду | 55.2В |
| Номінальний струм розряду | 100А |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Макс. струм заряду | 100А |
| BMS Комунікація | RS485, RS232, CAN |
| Номінальна ємність | 200Агод |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
| Артикул товару | FT-9030 |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DCMCST635N |
| Вага | 3.3кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.14л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 35см |
| Швидкість ланцюга | 23.6м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Кількість ланок | 59шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 699 грн./шт
Варіанти цін
23 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EB-0512LFPW |
| Вага | 50кг |
| Температура зберігання | -20+60град |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Захист від перезаряду | 54В |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 450*500*140мм |
| Діапазон вихідної напруги | 43.2-58.4В |
| Діапазон температур зарядки | 0 + 60°Cград |
| Діапазон температур розряду | -20+60°Cград |
| Запас енергії | 5.12кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 57.6В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 43.2В |
| Номінальна напруга заряду | 55.2В |
| Номінальний струм розряду | 100А |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Макс. струм заряду | 100А |
| BMS Комунікація | RS485, RS232, CAN |
| Номінальна ємність | 100Агод |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
55 999 грн./шт
Варіанти цін
55 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
7 110 грн./шт
Варіанти цін
7 110 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























