53 999 грн./шт
Варіанти цін
53 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM565P1 |
| Вага | 3.5кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Шина Oregon. Ланцюг Oregon |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.11л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 30см |
| Швидкість ланцюга | 7.3м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Кількість ланок | 45шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
20 199 грн./шт
Варіанти цін
20 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EHI-SUNONECO6.2KW+EB-SK-51.2V200Ah |
| Вага | 10.4кг |
| Габаритні розміри | 130*300*466мм |
| Комплектація | Інвертор EHI-SUNONECO6.2KW. Акумуляторна батарея EB-SK-51.2V200Ah |
| Діапазон напруги | 42-63В |
| Вихідна частота | 50Гц |
| Номінальна потужність інвертора | 6.2кВт |
| Охолодження | Примусове |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Вихідний струм | 40А |
| Кількість входів PV | 1шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 1шт |
| Макс. ККД | 93% |
| Макс. потужність сонячного поля | 6000Вт |
| Макс. напруга МРРТ | 500В |
| Макс. струм заряду | 120А |
| Макси. струм розряду | 120А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 12кВт |
| Максимальний струм транзиту | 40А |
| Номінальна напруга MPPT | 360В |
| Підтримка BMS | Немає |
| Робочий діапазон МРРТ | 60-450В |
| Стадії зарядки | 3 стадії + вирівнювання |
| Температура експлуатації | -10~50град |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Тип мережі | однофазна |
| Струм МРРТ | 120А |
| Старт МРРТ | 60В |
| Коефіцієнт гармонік | <3% |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
134 999 грн./шт
Варіанти цін
134 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
13 999 грн./шт
Варіанти цін
13 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9020 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000488куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMWSP156N |
| Вага | 30кг |
| Ємність акумулятора | 8Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бічного викиду |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 53см |
| Бічний викид трави | так |
| Висота косіння | 25 ⁄ 41 ⁄ 56 ⁄ 71 ⁄ 86 ⁄ 102мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Об’єм травозбірника | 67л |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | так |
| Рекомендована площа косіння | 1680кв.м |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Ніж | DT20902 |
| Номінальні обороти | 2800об/хв |
| Робоча напруга | 18В |
| Бічний викид | так |
| Привід на колеса | так |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 299 грн./шт
Варіанти цін
29 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPB-2000NF |
| Вага | 23кг |
| Напруга | 220-240В |
| Габаритні розміри | 369*240*342мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій від мережі;. Зарядний пристрій від автомобіля;. Сонячна панель не входить до комплекту постачання. |
| Батарея | LiFePO4 |
| Ємність батареї | 51.2 V, 32.2 Аг, 1648.64 Вт/г |
| Частота | 50Гц |
| Час зарядки від сонця | орієнтовно 2 (800 Вт)годин |
| Час зарядки | орієнтовно 1.8годин |
| Виходи | 3*USB, 2*Type-C, 2*DC |
| Максимальна (пікова) потужність | 4000Вт |
| Номінальна потужність | 2000Вт |
| Розетки змінного току | 2*230В |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Напруга ЗП | 220-240В |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
63 999 грн./шт
Варіанти цін
63 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-1015 |
| Вага | 0,140кг |
| Об'єм | 0,000756куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1196 |
| Вага | 111,000кг |
| Об'єм | 0,228085куб.м |
| Напруга | 400/230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням (196f-v) |
| Тип | бензин 400/230 в |
| Габаритні розміри | 715х550х580мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,32л/квт-г |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм двигуна | 520куб.см |
| Об'єм паливного бака | 25л |
| Об'єм масляного бака | 1,1л |
| Номінальна потужність | 9000/7200вт |
| Максимальна потужність | 10000/8000вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 999 грн./шт
Варіанти цін
49 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1355 |
| Вага | 44,000кг |
| Об'єм | 0,154413куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотирьохтактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип | інверторний |
| Габаритні розміри | 625×435×570мм |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0,43л/квт-г |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 11л |
| Об'єм масляного бака | 0,7л |
| Номінальна потужність | 5000вт |
| Максимальна потужність | 5500вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
44 999 грн./шт
Варіанти цін
44 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 899 грн./шт
Варіанти цін
1 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2259 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,008610куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варіанти цін
279 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EHI-11000SP |
| Вага | 19.9кг |
| Габаритні розміри | 540*440*155 |
| Діапазон напруги | 38,4-63В |
| Вихідна частота | 50 HzГц |
| Номінальна потужність інвертора | 11кВт |
| Охолодження | Примусове |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Вихідний струм | 47,82А |
| Кількість входів PV | 1+1шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 2шт |
| Макс. ККД | 93% |
| Макс. потужність сонячного поля | 5500W*2Вт |
| Макс. напруга МРРТ | 500В |
| Макс. струм заряду | 150А |
| Макси. струм розряду | 150А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 12кВт |
| Максимальний струм транзиту | 67,6А |
| Номінальна напруга MPPT | 340В |
| Підтримка BMS | RS232 or RS485 or CAN |
| Робочий діапазон МРРТ | 60~450В |
| Стадії зарядки | 3 стадії |
| Температура експлуатації | -10 to 50град |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Тип мережі | однофазна |
| Струм МРРТ | 27 або 20*2А |
| Гарантія | 5 |
Характеристики

























