| Артикул товару | FT-9011 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,006612куб.м |
| Тип | ручний |
| Об'єм бачка | 2,0л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-5500SEH |
| Вага | 89кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Габаритні розміри | 710*555*565мм |
| Потужність | 8.7кс |
| Комплектація | Мультиметр 3в1. Комплект коліс і ручок |
| Рівень шуму | 95дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 389куб.см |
| Об'єм паливного бака | 26л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 5.5кВт |
| Модель двигуна | GX390 |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 5кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 21.7А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
46 999 грн./шт
Варіанти цін
46 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-7012 |
| Вага | 18,000кг |
| Об'єм | 0,055080куб.м |
| Ємність акумулятора | 1536 втг (60 аг) |
| Акумулятор | lifepo4 |
| Тип | зарядна станція |
| Живлення | від автомобільного прикурювача, мережі 220в, сонячних панелей |
| Струм на виході | 230в |
| Час заряду акумулятора | 1,5-2ч |
| Струм на вході | 1000 вт макс.<br>сонячна панель: 12-80 в (600 вт макс.) |
| Вихідна напруга постійного струму | автомобільний порт: 12 в/10 а<br>usb type-а: 5 в/3 а, 9 в/2 а, 12 в/1,67 а (22,5 вт макс.)<br>usb type-c: 5/9/12/15 в/3 а; 20 в/5 а (100 вт макс.) |
| Номінальна потужність | 1800вт |
| Максимальна потужність | 2400вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
41 819 грн./шт
Варіанти цін
41 819 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
3 299 грн./шт
Варіанти цін
3 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
63 999 грн./шт
Варіанти цін
63 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-7013 |
| Вага | 27,000кг |
| Об'єм | 0,107818куб.м |
| Ємність акумулятора | 2048 втг (40 аг) |
| Акумулятор | lifepo4 |
| Тип | зарядна станція |
| Живлення | від автомобільного прикурювача, мережі 220 в, сонячних панелей |
| Струм на виході | 230в |
| Час заряду акумулятора | 1,5-2ч |
| Струм на вході | 1000 вт макс.<br>сонячна панель: 12-80 в (1200 вт макс.) |
| Вихідна напруга постійного струму | автомобільний порт: 12 в/10 а<br>usb type-а 2 шт: 5 в/3 а, 9 в/2 а, 12 в/1,67 а (22,5вт макс.)<br>usb type-c 2 шт: 5/9/12/15 в/3 а; 20/28 в/5 а (140вт макс.) |
| Номінальна потужність | 2400вт |
| Максимальна потужність | 4800вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
10 699 грн./шт
Варіанти цін
10 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-7011 |
| Вага | 16,750кг |
| Об'єм | 0,071928куб.м |
| Ємність акумулятора | 1024 втг (40 аг) |
| Акумулятор | lifepo4 |
| Тип | зарядна станція |
| Живлення | від автомобільного прикурювача, мережі 220 в, сонячних панелей |
| Струм на виході | 230в |
| Час заряду акумулятора | 1,5-2ч |
| Струм на вході | 1000 вт макс.<br>сонячна панель: 12-80 в (600 вт макс.) |
| Вихідна напруга постійного струму | автомобільний порт: 12 в/10 а<br>usb type-а: 5 в/3 а, 9 в/2 а, 12 в/1,67 а (22,5 вт макс.)<br>usb type-c: 5/9/12/15 в/3 а; 20 в/5 а (100 вт макс.) |
| Номінальна потужність | 1800вт |
| Максимальна потужність | 2200вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
26 799 грн./шт
Варіанти цін
26 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ESP430-27V-MHB |
| Вага | 21.5кг |
| Габаритні розміри | 1722*1134*30мм |
| Максимальна потужність | 430Вт |
| Вихідні кабелі | 4 мм2 35 см (включно з роз’ємом MC4) |
| Допустима потужність | 0~+3%Вт |
| Кількість елементів | 108(12*9) |
| ККД | 22.02% |
| Макс. потужність напруги | 31.88В |
| Макс. потужність струму | 13.49А |
| Макс.напруга системи | 1500В |
| Макс. номінал серії запобіжників | 25А |
| Максимальне вітрове навантаження/снігове навантаження | 2400Pa/5400Pa |
| Матеріал рамки | Анодований алюмінієвий сплав |
| Напруга холостого ходу | 38.49±3% |
| Ном. робоча температура модуля | 45±2град |
| Переднє скло | Висока передача 3,2 мм, низький вміст заліза, загартоване скло |
| Робоча температура та температура зберігання | -40~+85град |
| Розподільна корібка | IP68 3 діода |
| Температурні коефіцієнти Isc | +0.047%А/град |
| Температурні коефіцієнти Pmax | -0.300%Вт/град |
| Температурні коефіцієнти Voc | -0.260%В/град |
| Тип елементу | 182*91 N Type Mono |
| Струм короткого замикання | 14.23±3% |
| Розподільна коробка | IP68 3 діода |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EPG-3200S |
| Вага | 41.7кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 605*445*450мм |
| Потужність | 7кс |
| Комплектація | Стабілізація напруги - AVR. Вольтметр |
| Рівень шуму | 95дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Об'єм двигуна | 212куб.см |
| Об'єм паливного бака | 17л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 3.2кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-212G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 2.8кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 12.2А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.6л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23M |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варіанти цін
12 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























