196 799 грн./шт
Варіанти цін
196 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB549 |
| Вага | 2.8кг |
| Напруга | 54В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 15Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
25 499 грн./шт
Варіанти цін
25 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ENNG-17000SATS |
| Вага | 345кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Рівень шуму | 72дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | напівпропан-бутан та природний газ |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 999куб.см |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 17кВт |
| Модель двигуна | ES-999NG |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 15кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 65.21А |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | газовий |
| Максимальна потужність генератора NG | 13.6кВт |
| Номінальна потужність генератора NG | 12кВт |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | DCMBA572N |
| Вага | 3.1кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Антивібраційна система | немає |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1080куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 200км/год |
| Комплект для збору листя | немає |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EHI-8000SP |
| Вага | 19.4кг |
| Габаритні розміри | 605*420*153мм |
| Діапазон напруги | 38,4-63В |
| Вихідна частота | 60Hz or 50HГц |
| Номінальна потужність інвертора | 8кВт |
| Охолодження | Примусове |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Вихідний струм | 34,78А |
| Кількість входів PV | 1+1шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 2шт |
| Макс. ККД | 93% |
| Макс. потужність сонячного поля | 5000W*2 |
| Макс. напруга МРРТ | 500В |
| Макс. струм заряду | 120А |
| Макси. струм розряду | 120А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 16кВт |
| Максимальний струм транзиту | 49А |
| Номінальна напруга MPPT | 270В |
| Підтримка BMS | RS232 or RS485 or CAN |
| Робочий діапазон МРРТ | 60~450В |
| Стадії зарядки | 3 стадії |
| Температура експлуатації | -10 to 50град |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Тип мережі | однофазна |
| Струм МРРТ | 27 або 20*2 |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
| Артикул товару | EPB-2000N |
| Вага | 18.5кг |
| Напруга | 220-240В |
| Габаритні розміри | 320*230*330мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій від мережі - 1 шт;. Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
| Батарея | Li-lon |
| Ємність батареї | 3,7 V, 600Аг,2220 Вт/г |
| Частота | 50Гц |
| Час зарядки від авто | орієнтовно 9годин |
| Час зарядки від сонця | орієнтовно 9годин |
| Час зарядки | орієнтовно 7-8годин |
| Виходи | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
| Максимальна (пікова) потужність | 4000Вт |
| Номінальна потужність | 2000Вт |
| Розетки змінного току | 2*230В |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Напруга ЗП | 220-240В |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
78 999 грн./шт
Варіанти цін
78 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20692 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 59шт |
| Довжина ланцюга/шини | 14″ ⁄ 35 смсм |
Характеристики
1 737 грн./шт
Варіанти цін
1 737 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PS-0004 |
| Вага | 5,230кг |
| Об'єм | 0,020292куб.м |
| Напруга | 20в |
| Тип | сонячна панель |
| Струм на виході | 10а |
| Вихідна напруга постійного струму | usb type-а: 5в/3.4а, 9в/2.5а, 12в/2а;<br>usb type-с: 5в/3а, 9в/3а, 12в/3а, 15в/3а |
| Номінальна потужність | 200вт |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0274 |
| Вага | 1,433кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001813куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована сталь 45 |
| Тип | колун |
| Загальна довжина | 380мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
7 123 грн./шт
Варіанти цін
7 123 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9011 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,006612куб.м |
| Тип | ручний |
| Об'єм бачка | 2,0л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EB-0512LFP |
| Вага | 53кг |
| Напруга | 51.2В |
| Габаритні розміри | 516*550*187мм |
| Температура зберігання | -20°C~-35°Cград |
| Захист від перезаряду | 58.4±0.4В |
| Номінальний ток заряду | 50А |
| CAN | Управління та монітор ПК |
| RS485 | LCD remote |
| Вологість при зберіганні | 45~75% |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ) | 616*614*290мм |
| Діапазон вихідної напруги | 40~56В |
| Діапазон температур зарядки | 0~45°Cград |
| Діапазон температур розряду | -20~60°Cград |
| Ємність аккумулятору | 100Аг |
| Запас енергії | 5.12кВт/г |
| Максимальна напруга заряду | 56.8±0.4В |
| Максимальний струм заряду | 55A протягом 30с |
| Максимальний струм розряду | 110A протягом 30с |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 40В |
| Номінальна напруга заряду | 55.2±0.4В |
| Номінальний струм розряду | 100А |
| Піковий струм заряду | 60A протягом 5с |
| Піковий струм розряду | 120A протягом 5сА |
| Рекомендований струм заряду | <50А |
| Рекомендований робочий діапазон | 46~54В |
| Рекомендований струм розряду | <100А |
| Температура зберігання 1 місяця | -20°C~-35°C |
| Температура зберігання 6 місяця | -10°C~-30°C |
| Елемент батареї | 3.2В 100Аг*16шт |
| Макс. струм заряду | 55А |
| Гарантія | 5 |
Характеристики
76 799 грн./шт
Варіанти цін
76 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























