| Артикул товару | ESP-100W |
| Вага | 2.2кг |
| Габаритні розміри | 550*540*15мм |
| Комплектація | Зарядний кабель - 1 шт |
| Напруга живлення | 18В |
| Габарити в складеному вигляді (ШхВхГ) | 1100*540*5мм |
| Максимальна потужність | 100Вт |
| Сила струму | 5.5А |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DCMPS520P1 |
| Вага | 2.1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Направляюча шина - 1 шт. Пиляльний ланцюг - 1 шт. Чохол для направляючої шини - 1 шт. Гайковий ключ - 1 шт. |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.55л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 20см |
| Швидкість ланцюга | 8.6м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Кількість ланок | 34шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 299 грн./шт
Варіанти цін
18 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
24 999 грн./шт
Варіанти цін
24 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SKD-13EBAU |
| Вага | 210кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 |
| Рівень шуму | 85дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | дизель |
| Витрата палива | 0.28л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 998куб.см |
| Об'єм паливного бака | 30л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 13кВт |
| Модель двигуна | HR998F |
| Напруга генератора | 230 ⁄ 400В |
| Номінальна потужність генератора | 12кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 17.32А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 3.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | одно ⁄ трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | дизельний |
| Витрати палива | 0.28л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | одно ⁄ трифазний |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
138 999 грн./шт
Варіанти цін
138 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2257 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000861куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-3200SEH |
| Вага | 50кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Габаритні розміри | 630*455*510мм |
| Потужність | 4.3кВт |
| Комплектація | Мультиметр 3в1. Комплект коліс і ручок |
| Рівень шуму | 95дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Об'єм паливного бака | 17л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 3.2кВт |
| Модель двигуна | GP-200 |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 2.8кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 12.2А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.6л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
20 999 грн./шт
Варіанти цін
20 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
184 грн. /шт
217 грн.
-15%
Економія 33 грн.
Варіанти цін
184 грн. /шт
217 грн.
-15%
Економія 33 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | GE-4021 |
| Вага | 0,900кг |
| Об'єм | 0,005832куб.м |
| Матеріал виготовлення | армований пвх |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Температура | -5..+60°С |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
4 335 грн./шт
Варіанти цін
4 335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3115 |
| Вага | 2,579кг |
| Об'єм | 0,008398куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
| Тип | висоторіз |
| Довжина | до 5м |
| Загальна довжина | до 5,0м |
| Максимальна довжина | 5м |
| Довжина леза | 350мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Матеріал леза пилки | сталь |
| Інструменти | пила по дереву |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
949 грн./шт
Варіанти цін
949 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0275 |
| Вага | 3,142кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована сталь 45 |
| Тип | колун |
| Загальна довжина | 900мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2244 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EHI-12000TP |
| Вага | 70кг |
| Габаритні розміри | 255 x 660 x 750 |
| Діапазон напруги | 40-62В |
| Вихідна частота | 47.5 ~ 51.5Гц |
| Номінальна потужність інвертора | 12кВт |
| Охолодження | Примусове |
| Ступінь захисту корпусу | IP 65 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Вихідний струм | 17.4 на фазуА |
| Кількість входів PV | 2шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 2шт |
| Макс. ККД | 91% |
| Макс. потужність сонячного поля | 16000Вт |
| Макс. напруга МРРТ | 1000В |
| Макс. струм заряду | 250А |
| Макси. струм розряду | 250А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 27кВт |
| Максимальний струм транзиту | 24.5 на фазуА |
| Номінальна напруга MPPT | 720В |
| Підтримка BMS | RS232 or RS485 or CAN |
| Робочий діапазон МРРТ | 300-1000В |
| Температура експлуатації | -25 до 60 (зниження потужності вище 45) |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Тип мережі | 3-х фазна |
| Струм МРРТ | 27+27А |
| Старт МРРТ | 320В |
| Гарантія | 5 |
Характеристики

























