| Артикул товару | ENNG-17000TATS |
| Вага | 345кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Рівень шуму | 72дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | напівпропан-бутан та природний газ |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 999куб.см |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 17кВт |
| Модель двигуна | ES-999NG |
| Напруга генератора | 400В |
| Номінальна потужність генератора | 15кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 27.06А |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вид генератора | газовий |
| Максимальна потужність генератора NG | 13.6кВт |
| Номінальна потужність генератора NG | 12кВт |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | трифазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варіанти цін
3 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DZO6530 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 45шт |
| Довжина ланцюга/шини | 30см |
Характеристики
1 489 грн./шт
Варіанти цін
1 489 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMCS575N |
| Вага | 5.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Шина Oregon - 1 шт;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка - 1 шт;. Картон |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.12л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 50см |
| Швидкість ланцюга | 15м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.3 |
| Кількість ланок | 68шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 699 грн./шт
Варіанти цін
15 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EATS-5500S |
| Комплектація | Модуль та силова частина |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DT20693 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCMPS520 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Кількість ланок ланцюга | 34 |
| Довжина ланцюга | 8" ⁄ 20 см |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 34шт |
| Довжина ланцюга/шини | 20см |
Характеристики
843 грн./шт
Варіанти цін
843 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
689 грн./шт
Варіанти цін
689 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DZO6540 |
| Тип | ланцюг |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 64шт |
| Довжина ланцюга/шини | 16″ ⁄ 40 смсм |
Характеристики
1 985 грн./шт
Варіанти цін
1 985 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM565N |
| Вага | 3.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Шина Oregon. Ланцюг Oregon |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.11л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 30см |
| Швидкість ланцюга | 7.3м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Кількість ланок | 45шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 699 грн./шт
Варіанти цін
12 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























