12 549 грн./шт
Варіанти цін
12 549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AD-0003 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,001126куб.м |
| Напруга | до 100в |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-16000TEA |
| Вага | 230кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 955*675*985мм |
| Комплектація | Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. 3 в 1 вольтметр - 1 шт |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.36л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 999куб.см |
| Об'єм паливного бака | 60л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 16кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES1000VG |
| Напруга генератора | 400В |
| Номінальна потужність генератора | 15кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 65.21А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 2.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.36л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | трифазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
174 999 грн./шт
Варіанти цін
174 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-9003 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,002400куб.м |
| Довжина | 1260мм |
| Різьба | м18 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
42 грн. /шт
49 грн.
-14%
Економія 7 грн.
Варіанти цін
42 грн. /шт
49 грн.
-14%
Економія 7 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | WT-9213 |
| Вага | 3,800кг |
| Об'єм | 0,035475куб.м |
| Напруга | 40 (2 х 20)в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/350мм |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 2мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMBL777N |
| Вага | 3.2кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Комплектація | Трубка – 1 шт. Концентраторна насадка – 1 шт. Широка насадка – 1 шт. Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1291.2куб.м/год |
| Швидкість потоку повітря | 257.5км/год |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варіанти цін
14 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
6 679 грн./шт
Варіанти цін
6 679 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ESP-200W |
| Вага | 7.8кг |
| Габаритні розміри | 504*707*20мм |
| Комплектація | Зарядний кабель - 1 шт |
| Напруга живлення | 18.8В |
| Габарити в складеному вигляді (ШхВхГ) | 707*1889*5мм |
| Максимальна потужність | 200Вт |
| Сила струму | 11.12А |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | WT-7010 |
| Вага | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Ємність акумулятора | 6400маг |
| Акумулятор | li-ion |
| Тип | powerbank |
| Особливості | бездротова магнітна заряда, індикатор заряду, led ліхтар |
| Максимальна потужність | 15вт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMHT564N |
| Вага | 3.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина ножа | 55см |
| Максимальний діаметр гілок | 25мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Номінальні оберти | 2800об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ENNG-17000TATS |
| Вага | 345кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Рівень шуму | 72дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | напівпропан-бутан та природний газ |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 999куб.см |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 17кВт |
| Модель двигуна | ES-999NG |
| Напруга генератора | 400В |
| Номінальна потужність генератора | 15кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 27.06А |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вид генератора | газовий |
| Максимальна потужність генератора NG | 13.6кВт |
| Номінальна потужність генератора NG | 12кВт |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | трифазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики

























