| Артикул товару | WT-9213 |
| Вага | 3,800кг |
| Об'єм | 0,035475куб.м |
| Напруга | 40 (2 х 20)в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/350мм |
| Тип приводу | прямий |
| Діаметр волосіні | 2мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
8 849 грн./шт
Варіанти цін
8 849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FT-9010 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,006612куб.м |
| Тип | ручний |
| Об'єм бачка | 1,5л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-7500TE |
| Вага | 85кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 695*530*565мм |
| Потужність | 15кс |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок. Стабілізація напруги - AVR. Цифровий мультиметр 3 в 1 |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 450куб.см |
| Об'єм паливного бака | 26л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 7.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-450G |
| Напруга генератора | 230 ⁄ 400В |
| Номінальна потужність генератора | 7кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | одно ⁄ трифазний |
| Стартове посилення | немає |
| Тип генератора (за альтернатором) | інші |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
40 999 грн./шт
Варіанти цін
40 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-11000SEA |
| Вага | 170кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 785*655*915мм |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 - 1 шт. Комплект коліс і ручок - 1 шт |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.36л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 688куб.см |
| Об'єм паливного бака | 45л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 11кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES690VG |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 10кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 43.5А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.36л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
94 999 грн./шт
Варіанти цін
94 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMPS520N |
| Вага | 2.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора и зарядного пристрою. Направляюча шина - 1 шт. Пильний ланцюг - 1 шт. Чохол для направляючої шини - 1 шт. Гайковий ключ - 1 шт. |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.55л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 20см |
| Швидкість ланцюга | 8.6м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Кількість ланок | 34шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 599 грн./шт
Варіанти цін
8 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AD-0005 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,001088куб.м |
| Напруга | до 100в |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-2800SL |
| Вага | 40кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 615*440*440мм |
| Потужність | 7кс |
| Комплектація | Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. Вольтметр - 1 шт |
| Рівень шуму | 95дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | газ ⁄ бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Об'єм двигуна | 210куб.см |
| Об'єм паливного бака | 15л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 2.8кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-210G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 2.5кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 12.2А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | газобензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
13 999 грн./шт
Варіанти цін
13 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HP-1006 |
| Вага | 1,250кг |
| Об'єм | 0,002800куб.м |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-7500TEA |
| Вага | 85кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 695*530*565мм |
| Потужність | 15кс |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок - 1 шт. Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. Цифровий мультиметр 3 в 1 - 1 шт. Підготовка під автоматику |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 450куб.см |
| Об'єм паливного бака | 26л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 7.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-450G |
| Напруга генератора | 230 ⁄ 400В |
| Номінальна потужність генератора | 7кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | одно ⁄ трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | одно ⁄ трифазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
41 999 грн./шт
Варіанти цін
41 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-16000SEA |
| Вага | 230кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 955*675*985мм |
| Комплектація | Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. 3 в 1 вольтметр - 1 шт |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.36л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 999куб.см |
| Об'єм паливного бака | 60л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 16кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES1000VG |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 15кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 65.21А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 2.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.36л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
169 999 грн./шт
Варіанти цін
169 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























