| Артикул товару | EPG-13000TEA |
| Вага | 190кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 825*655*935мм |
| Комплектація | Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. 3 в 1 вольтметр - 1 шт |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.36л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 744куб.см |
| Об'єм паливного бака | 45л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 13кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES750VG |
| Напруга генератора | 400В |
| Номінальна потужність генератора | 12кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 52.17А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип генератора | трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.36л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | трифазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
124 999 грн./шт
Варіанти цін
124 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-7500SEA |
| Вага | 84.5кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 695*530*565мм |
| Потужність | 15кс |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок - 1 шт. Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. Цифровий мультиметр 3 в 1 - 1 шт. Підготовка під автоматику - 1 шт |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 450куб.см |
| Об'єм паливного бака | 26л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 7.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-450G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 7кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 30.4А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
36 999 грн./шт
Варіанти цін
36 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 496 грн./шт
Варіанти цін
2 496 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-5500SE |
| Вага | 78.4кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 695*530*565мм |
| Потужність | 13кс |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок. Стабілізація напруги - AVR. Цифровий мультиметр 3 в 1 |
| Рівень шуму | 95дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 390куб.см |
| Об'єм паливного бака | 26л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 5.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-390G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 5кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 21.7А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
34 999 грн./шт
Варіанти цін
34 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-13000SEA |
| Вага | 190кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 825*655*935мм |
| Комплектація | Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. 3 в 1 вольтметр - 1 шт |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.36л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 744куб.см |
| Об'єм паливного бака | 45л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 13кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES750VG |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 12кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3600об/хв |
| Номінальний змінний струм | 52.17А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.5л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип генератора | однофазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.36л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
119 999 грн./шт
Варіанти цін
119 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-4000ISE |
| Вага | 40кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 630*475*570мм |
| Потужність | 4.85кВт |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 - 1 шт |
| Рівень шуму | 64дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 223куб.см |
| Об'єм паливного бака | 12л |
| Виконання | закрите |
| Максимальна потужність генератора | 4кВт |
| Модель двигуна | ES-223G |
| Напруга генератора | 230В |
| Номінальна потужність генератора | 3.5кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 15.22А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.55л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | інверторний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інверторний |
| Тип генератора (електромережа) | однофазний |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPG-8500UEA |
| Вага | 91.5кг |
| Тип двигуна | EnerSol |
| Габаритні розміри | 695*530*565мм |
| Потужність | 17кс |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок - 1 шт. Стабілізація напруги - AVR - 1 шт. Цифровий мультиметр 3 в 1 - 1 шт. Підготовка під автоматику |
| Рівень шуму | 96дБА |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Паливо | бензин |
| Витрата палива | 0.31л/кВт·год |
| Тип запуску | електростартер |
| Об'єм двигуна | 458куб.см |
| Об'єм паливного бака | 26л |
| Виконання | відкрите |
| Максимальна потужність генератора | 8.5кВт |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | ES-458G |
| Напруга генератора | 230 ⁄ 400В |
| Номінальна потужність генератора | 8кВт |
| Номінальні оберти двигуна | 3000об/хв |
| Номінальний змінний струм | 20А |
| Номінальний постійний струм | 8.3А |
| Об’єм масла в картері двигуна | 1.1л |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип генератора | одно ⁄ трифазний |
| Функція зварювання | немає |
| Частота | 50Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Вид генератора | бензиновий |
| Витрати палива | 0.31л/кВтгод |
| Тип генератора (перетворення) | інші |
| Тип генератора (електромережа) | одно ⁄ трифазний |
| Стартове посилення | немає |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
47 999 грн./шт
Варіанти цін
47 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCMCS574N |
| Вага | 5.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Шина Oregon - 1 шт;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка - 1 шт;. Картон |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8дюйм |
| Об'єм масляного бака | 0.11л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Довжина шини | 45см |
| Швидкість ланцюга | 15м/с |
| Товщина приводної ланки | 1.3 |
| Кількість ланок | 62шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
13 699 грн./шт
Варіанти цін
13 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення

























