| Артикул товару | HT-3101 |
| Вага | 0,285кг |
| Матеріал рукоятки | пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001316куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
Варіанти цін
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | 0-15-061 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3001 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000163куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | для плитки, цегли, каменю |
| Кількість в упаковці | 1од. |
| Довжина полотна | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
Варіанти цін
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | HT-3016 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Довжина | 610мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість в упаковці | 1од. |
| Довжина полотна | 610мм |
| Ширина полотна | 21мм |
| Кількість зубців | 4зуб/дюйм |
| Товщина полотна | 0.75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-205 |
Характеристики
Полотно для лучкової пили 20-447 довжиною 300 мм з загартованим Американським зубом STANLEY 1-20-437
| Артикул товару | 1-20-437 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-379 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-202 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20367-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-20558 |
| Матеріал | швидкорізальна сталь |
| Тип | полотно ножівкове по металу |
| Довжина | 300мм |
| Комплектація | Три штуки полотен в упаковці |
Характеристики
432 грн./шт
Варіанти цін
432 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-20123 |
| Довжина | 295мм |
| Застосування | гіпсокартон |
| Комплектація | В упаковці |
| Різ | універсальний |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-20-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 3-20-331 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-368 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20370-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20372-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-20129 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20366-1 |
Характеристики




