| Артикул товару | FMHT0-83239 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83242 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-034 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-035 |
Характеристики
1 321 грн./шт
Варіанти цін
1 321 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 9-83-080 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6014 |
| Вага | 0,229кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83839-0 |
| Вага | 595г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 4500мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Зусилля стяжки | 450кг |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6044 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,002520куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83840-0 |
| Вага | 243г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 75мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 15мм |
| Зусилля стяжки | 91кг |
Характеристики
620 грн./шт
Варіанти цін
620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83244 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83245 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-100 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83235 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83231 |
Характеристики
| Артикул товару | 9-83-079 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83234 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83241 |
Характеристики



