| Артикул товару | HT-3504 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000497куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT16852-9 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | 6 стамесок 6,13,19,25,32,38 мм. В пластиковому кейсі |
| Кількість предметів | 6 |
| Футляр | Так |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-18-299 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-261 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-255 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-258 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-256 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-252 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-260 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-253 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-259 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-16065 |
| Комплектація | В упаковці. |
| Довжина леза | 150мм |
| Ширина леза | 25мм |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-16-264 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-262 |
Характеристики
