| Артикул товару | HT-6035 |
| Вага | 0,114кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Ширина захвату | до 75мм |
| Зусилля затискання | 15,3кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1857 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52HRC |
| Довжина | 137х33мм |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6020 |
| Вага | 0,522кг |
| Об'єм | 0,002404куб.м |
| Розмір | 60x150мм |
| Розміри | 60x150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1867 |
| Вага | 0,563кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000346куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 225*60мм |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0604 |
| Вага | 0,298кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx з отвором |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6017 |
| Вага | 0,894кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина робочої частини | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1801 |
| Вага | 0,282кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000743куб.м |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 58-62HRC |
| Типи ключів | шестигранні |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6042 |
| Вага | 0,950кг |
| Об'єм | 0,003791куб.м |
| Ширина губок | 75мм |
| Максимальна ширина захоплення | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3538 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6041 |
| Вага | 0,244кг |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюмінієвий сплав |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6034 |
| Вага | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000595куб.м |
| Ширина захвату | до 68мм |
| Зусилля затискання | 15,3кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6007 |
| Вага | 2,734кг |
| Об'єм | 0,007123куб.м |
| Розмір | 1000*120мм |
| Розміри | 1000*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3522 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6022 |
| Вага | 0,560кг |
| Об'єм | 0,002867куб.м |
| Розмір | 60x200мм |
| Розміри | 60x200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3532 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6033 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000273куб.м |
| Ширина захвату | 50мм |
| Зусилля затискання | до 12,2кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1821 |
| Вага | 0,297кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000835куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | t10-t50 |
| Типи ключів | тorx |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0607 |
| Вага | 0,298кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000556куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3512 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1803 |
| Вага | 0,372кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 58-62HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





