| Артикул товару | HT-3518 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1853 |
| Вага | 0,007кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Тип | Г-подібні шестигранні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 96*20мм |
| Розмір | 3мм |
| Розмір ключа | 3мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6191 |
| Вага | 6,000кг |
| Об'єм | 0,052188куб.м |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Висота | 78см |
| Максимальне навантаження | 317кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6016 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Довжина робочої частини | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0603 |
| Вага | 0,385кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000756куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені з кулястим наконечником |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6023 |
| Вага | 0,639кг |
| Об'єм | 0,003014куб.м |
| Розмір | 60x300мм |
| Розміри | 60x300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0723 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,001398куб.м |
| Розмір | 233*53*53мм |
| Розміри | 233*53*53мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3525 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1863 |
| Вага | 0,260кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | Г-подібні шестигранні |
| Довжина | 200*50мм |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0605 |
| Вага | 0,297кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні з кулястим наконечником |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6000 |
| Вага | 0,321кг |
| Об'єм | 0,000430куб.м |
| Розмір | 150*50мм |
| Розміри | 150*50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3516 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6193 |
| Вага | 6,300кг |
| Об'єм | 0,018253куб.м |
| Ширина | 240мм |
| Довжина | 605мм |
| Максимальна ширина захоплення | 270мм |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Висота в робочому стані | 790мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6001 |
| Вага | 0,344кг |
| Об'єм | 0,000530куб.м |
| Розмір | 200*50мм |
| Розміри | 200*50мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6013 |
| Вага | 0,456кг |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0608 |
| Вага | 0,383кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3510 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6004 |
| Вага | 1,617кг |
| Об'єм | 0,002160куб.м |
| Розмір | 300*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6018 |
| Вага | 1,240кг |
| Об'єм | 0,000954куб.м |
| Довжина робочої частини | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1862 |
| Вага | 0,218кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000137куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 190*44мм |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





