| Артикул товару | HT-0725 |
| Вага | 0,395кг |
| Об'єм | 0,003009куб.м |
| Розмір | 295*80*70мм |
| Розміри | 295*80*70мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83140 |
| Вага | 353г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 62мм |
| Зусилля стяжки | 63кг |
Характеристики
1 603 грн./шт
Варіанти цін
1 603 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-16148 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці. 3 стамески 18,25,32 мм |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Так |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1856 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 133х30мм |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52 hrchrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83192 |
| Вага | 580г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 150мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
1 654 грн./шт
Варіанти цін
1 654 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-83187 |
| Вага | 1963г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 900мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 95мм |
| Зусилля стяжки | 270кг |
Характеристики
3 722 грн./шт
Варіанти цін
3 722 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-83185 |
| Вага | 1310г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 95мм |
| Зусилля стяжки | 270кг |
Характеристики
3 102 грн./шт
Варіанти цін
3 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6005 |
| Вага | 1,902кг |
| Об'єм | 0,003240куб.м |
| Розмір | 500*120мм |
| Розміри | 500*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6003 |
| Вага | 0,756кг |
| Об'єм | 0,001383куб.м |
| Розмір | 300*80мм |
| Розміри | 300*80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0722 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000809куб.м |
| Розмір | 212*42*44мм |
| Розміри | 212*42*44мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1852 |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRC |
| Довжина | 83х16мм |
| Розмір | 2мм |
| Розмір ключа | 2мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
7 грн./шт
Варіанти цін
7 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-83193 |
| Вага | 660г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
1 758 грн./шт
Варіанти цін
1 758 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6015 |
| Вага | 0,463кг |
| Об'єм | 0,000351куб.м |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1864 |
| Вага | 0,319кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 210*55мм |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1855 |
| Вага | 0,022кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000023куб.м |
| Довжина | 115х26мм |
| Розмір | 5мм |
| Розмір ключа | 5мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 52 HRCHRC |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0601 |
| Вага | 0,301кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0724 |
| Вага | 0,232кг |
| Об'єм | 0,001875куб.м |
| Розмір | 250*65*60мм |
| Розміри | 250*65*60мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1866 |
| Вага | 0,460кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000297куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 220*58мм |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6006 |
| Вага | 2,412кг |
| Об'єм | 0,005346куб.м |
| Розмір | 800*120мм |
| Розміри | 800*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3506 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000775куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





