| Артикул товару | FMHT0-83246 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83186 |
| Вага | 1638г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 95мм |
| Зусилля стяжки | 270кг |
Характеристики
3 412 грн./шт
Варіанти цін
3 412 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83232 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83233 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83247 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83240 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83213 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-69049 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6002 |
| Вага | 0,370кг |
| Об'єм | 0,000750куб.м |
| Розмір | 250*50мм |
| Розміри | 250*50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 2-47-064 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-254 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-251 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83237 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83211 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3508 |
| Вага | 0,179кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6043 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,002970куб.м |
| Ширина губок | 95мм |
| Максимальна ширина захоплення | 70мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1860 |
| Вага | 0,141кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 170х40мм |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83139 |
| Вага | 293г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 150мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 62мм |
| Зусилля стяжки | 63кг |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





