| Артикул товару | FMHT0-83238 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83853-0 |
| Вага | 1047г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 57мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | Струбцина кутова. 2 струбцини для кріплення до столу. В упаковці |
| Глибина | 30мм |
| Зусилля стяжки | 113кг |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT83850-1 |
| Вага | 1353г |
| Тип | рейкова |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 120мм |
| Зусилля стяжки | 450кг |
Характеристики
2 275 грн./шт
Варіанти цін
2 275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT83550-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-121 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83194 |
| Вага | 835г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
2 223 грн./шт
Варіанти цін
2 223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83241 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83195 |
| Вага | 998г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 900мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-83-033 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83236 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-976 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6192 |
| Вага | 4,400кг |
| Об'єм | 0,010709куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 565мм |
| Максимальна ширина захоплення | 270мм |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Висота в робочому стані | 760мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-13-873 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT69213-8 |
Характеристики





