| Артикул товару | DWHT0-70263 |
| Комплектація | В упаковці. |
| Кількість предметів | 8шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | шестигранні |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-69-253 |
Характеристики
| Артикул товару | 9-83-079 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-265 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-100 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83231 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-69-256 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-16063 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці. 4 стамески 6,12,18,25 мм |
| Кількість предметів | 4 |
| Футляр | Ні |
Характеристики
3 102 грн./шт
Варіанти цін
3 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83235 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1854 |
| Вага | 0,013кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | HRC |
| Довжина | 105*24мм |
| Розмір | 24мм |
| Діаметр тросу | 4мм |
| Розмір ключа | 105x24мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83234 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83158 |
| Вага | 353г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | Струбцини 2 штуки. В упаковці |
| Глибина | 62мм |
| Зусилля стяжки | 63кг |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-89-904 |
Характеристики





