| Артикул товару | DWHT0-16065 |
| Комплектація | В упаковці. |
| Довжина леза | 150мм |
| Ширина леза | 25мм |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0606 |
| Вага | 0,379кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000823куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx подовжені з отвором |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-264 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-033 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-203 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83244 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-05937 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-262 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-20-800 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-12-105 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-95-935 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-004 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-16069 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-16139 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83245 |
Характеристики





